خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'dorsawi2_dbwin.wp_copyrightpro' doesn't exist]
SELECT*FROM wp_copyrightpro

آلومینیوم دوجداره ترمال بریک

Spread the love

آلومینیوم دوجداره ترمال بریک

آلومینیوم دوجداره ترمال بریک

⁣⁣⚜⁣مشخصات پنجره های ترمال بریک:

⁣سیستم ترمال بریک به دلیل داشتن لاستیک ⁣پلی آمید مابین جدار داخلی و خارجی پروفیل که توسط ماشین آلات پانچ میگردد ⁣امکان نفوذ گرما، سرما و لرزش را به صفر رسانده و امکان دو رنگ بودن نمای ⁣داخلی و خارجی را نیز میسر می نماید. پلی آمید خواص مکانیکی خود را در ⁣حرارتهای بالا و در برابر مواد شیمیایی و آب و اشعه یو وی حفظ می کند. بالا ⁣بودن استحکام و طول عمر بالا از دیگر مزایای تیغه های پلی آمید می باشد. ⁣تیغه پلی آمید مانع انتقال حرارت از یک سطح به سطح دیگر میشود. در واقع ⁣اطلاق عنوان ترمال بریک به این سیستم به دلیل ایجاد شکست حرارتی و ممانعت ⁣از انتقال حرارت میباشد.

❄اتلاف انرژی در پنجره دوجداره آلومینیوم ترمال بریک بسیار کمتر از پنجره های آلومینیومی نرمال است.⁣نتیجه استفاده از پروفیل ترمال بریک، ⁣جلوگیری از انتقال سرما و گرما از جدار خارجی به جدار داخلی و بالعکس می ⁣باشد. در صورت استفاده از سیستم ترمال بریک در درب و پنجره ها ۳۸% کاهش ⁣اتلاف انرژی حرارتی در فصل سرما و ۳۲% کاهش اتلاف انرژی برودتی در فصل ⁣گرما، ۲۸% کاهش مصرف سوخت، ۲۰% کاهش هزینه در سرمایه گذاری اولیه تاسیسات و ⁣همچنین به میزان قابل توجهی از آلودگی صوتی جلوگیری میشود.

 در پنجره دوجداره آلومینیوم ترمال بریک با تکیه بر چند اتصال رایج به خصوص یراق آلات پیچ و پرچی و همچنین پانچ با استفاده از لقمه‌های توپر آلومینیومی قدرت اتصال به نحوی فوق‌العاده بالاست. یراق‌آلات مستقیماً به فلز آلومینیوم متصل هستند.

رنگهای پودری الکترواستاتیک با تنوع فوق‌العاده بیش از ۲۵۰ رنگ متنوع را در اختیار مصرف‌کنندگان پروفیل آلومینیوم می‌گذارد که در کوره سخت شده و ضد ضربه و ریختگی است. علاوه بر آن تنوع و زیبایی یک سیستم پوشش و رنگ‌ آمیزی دیگر یعنی آنادایز تنها برای پروفیل آلومینیوم قابل انجام است. پروفیل‌های آلومینیوم با رنگ‌های چاپی و سخت‌شدن در کوره دوام و زیبایی دو چندانی دارند.

امروزه استفاده از فریم های آلومینیومی به علت شکل پذیری بالا و سبکی متداول شده است چرا که با افزوده شدن تعداد شیشه های موجود، لازم است به طریقی وزن ساختمان را کاهش دهیم و لذا در این مقوله آلومینیوم فلز مناسبی به نظر می رسد. همچنین استفاده از پرده کرکره های عایق در فصول سرد باعث محدودیت در تلفات انرژی بالاخص در هنگام شب خواهد شد.

علاوه بر آن تنوع و زیبایی یک سیستم پوشش و رنگ آمیزی یعنی آنادایز تنها در آلومینیوم قابل استحصال است.

سیستم پنجره دوجداره آلومینیوم ترمال بریک با برخورداری از تنوع زیاد در فرم، رنگ و گستردگی استفاده از یراق آلات و تنوع بازشو، نیازهای صنعت ساختمان را برآورده ساخته است.

لینک مستقیم سفارش آنلاین

👇👇👇

📥ارسال ابعاد درب و پنجره هریک از محصولات (⭕️ درب و پنجره دوجداره ⭕️ توری ⭕️ درب کرکره برقی ⭕️ بالکن شیشه ای)

و دریافت پیش فاکتور آنلاین ازطریق آیدی تلگرامی زیر :
💬 DorsaWindows@

دوست عزیز همچنین شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر در تمام زمینه های ساختمانی به کانال تلگرامی شرکت بپیوندید تا از آخرین تغییرات و تکنولوژی های صنعت ساختمانی در ایران و جهان باخبر شوید :

https://t.me/DorsaWindow 📣