خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'dorsawi2_dbwin.wp_copyrightpro' doesn't exist]
SELECT*FROM wp_copyrightpro

درب اتوماتیک

Spread the love

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

معرفی :

امروزه جهان با سرعت به سمت تکنولوژی حرکت می کند و همه وسایل قدیمی که در اطراف ما بودند به روز شده اند. یکی از این موارد درب ها بوده اند. بله، درب های ساده هم اکنون جای خود را به درب اتوماتیک داده اند و باعث صرفه جویی در زمان و راحتی افراد شده اند. این درب ها برای عبور ماشین و یا عبور افراد در هر جایی نظیر درب پارکینگ ها، درب مجتمع های مسکونی و… قابل استفاده است. به طور کلی درب اتوماتیک همان درب هوشمند شده است.

درب اتوماتیک در هر جایی کاربرد دارد مانند مناطق نظامی یا آزمایشگاه ها که باید دارای امنیت بالایی باشد که می توان به عنوان راهبند برای کنترل تردد نیز استفاده کرد و یا برای درب هتل ها و فروشگاه ها که می خواهند در آن مصرف انرژی کم باشد و همچنین برای سرعت بخشیدن به کار در مکان های صنعتی و

درحالت کلی سه نوع درب اتوماتیک وجود دارد:

– درب اتوماتیک پنوماتیک

این درب ها با فشار باد پیستون کار می کنند و باز و بسته شدن درب های پنوماتیک توسط جک ها انجام میشود.با اینکه قیمت این درب های اتوماتیک مناسب میباشد ولی پر سرو صدابودن آن سبب نادیده گرفته شدن این مزیت شده است .همچنین این درب ها از لحاظ ایمنی بسیار ضعیف می باشند.

– دربهای اتوماتیک الکترومکانیک

این دربها داخل جک خود موتور کوچکی دارند که بر اساس آن کار می کنند و همچنین دارای امنیت بلایی می باشند.

– درب اتوماتیک هیدرولیکی

در دربهایی که بسیار سنگین می باشند از درب اتوماتیک هیدرولیکی استفاده می کنند.از مزایای آنها ، ایمنی بسیار بالای آن می باشد.همچنین گران بودن و سرویس کردن به صورت فصلی را میتوان از معایب آن شمرد.

اطلاعات خود را بالا ببرید

👇👇👇

دوست عزیز میتوانید برای اطلاعات بیشتر در تمام زمینه های ساختمانی به کانال تلگرامی شرکت بپیوندید تا از آخرین تغییرات و تکنولوژی های صنعت ساختمانی در ایران و جهان باخبر شوید :

https://t.me/DorsaWindow 📣

📥ارسال ابعاد درب پارکینگ خود و دریافت پیش فاکتور آنلاین ازطریق آیدی تلگرامی زیر :
💬 DorsaWindows@