خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'dorsawi2_dbwin.wp_copyrightpro' doesn't exist]
SELECT*FROM wp_copyrightpro

سوالات متداول

Spread the love

سوالات متداول

1.فاصله ای بین چارچوب پنجره های ما و از طرف دیگر بین چارچوب دیوار درز وجود دارد آیا باید صوت و هوا منتقل می شود می توانید راهنمایی کنید؟

جواب : برای پر کردن درزهای موجود بین فریم یوپی وی سی و دیوار می توانید از فوم پلی یورتان و چسب سیلیکون استفاده نمایید. این دو ماده می باید هر دو در درزبندی استفاده شود تا تداوم بیشتری در طول زمان داشته باشند. پس از اطمینان از درزبندی دور قاب، لنگه های بازشو می باید بررسی شوند که کاملا کیپ شده اند و درصورت نیاز رگلاژ شوند.

2. درصورتيكه پنجره از گوشه و محل جوش بشكند ، آيا علت بروز عيب قابل بررسي است ؟

جواب : اگر گوشه پنجره دقیقا از محل جوش ترک بخورد عواملی مثل خطا در زاویه برش، دمای نامناسب دستگاه جوش و یا عدم استفاده از قالب های مخصوص هر پروفیل برای جوش می باشد. علاوه بر خطای تولید و تنظیم ماشین آلات، پروفیل هایی که دارای ضخامت دیواره اصلی پایین تر از 2.8 میلیمتر هستند ( کلاس B و C ) نیز دارای مقاومت جوش پایینی هستند

3. پنجره ها دوحالته است اما تمام دستگیره پنجره ها سفت باز و بسته می شوند مشکل از مونتاژ است یا نصب ایراد داشته؟

جواب : عواملی مثل عدم تطابق مقایل زبانه با اسپانیولت و یا استفاده از لاستیک درزبندی نامناسب باعث سفت باز و بسته شدن در و پنجره می شود. ولی موردیکه احتمال بیشتری در ایجاد این مشکل دارد محل قرارگیری مقابل زبانه و تنظیم لنگه می باشد که با رگلاژ مجدد رفع می گردد.

4. بین دو جداره شیشه عرق کرده و با گذشت چند ماه هنوز خشک نشده. چکار میشه کرد؟

اگر بین دوجدار شیشه عرق کند آن شیشه می بایست تعویض گردد زیرا چسب‌های دور شیشه از درزبندی مناسبی برخوردار نیستند و همچنین رطوبت گیر داخل اسپیسر آلومینیومی شیشه هم اشباع شده و توانایی جذب رطوبت را ندارند.

5. انواع پنجره دو جداره و معایب و محاسن آن ؟

پنجره‌ دوجداره به پنجره‌ای گفته می‌شود که از جنس آهن، آلومینیوم، چوب و یا یوپی‌وی‌سی با شیشه دوجداره ترکیب شود. پنجره های دوجداره بسته به اینکه با کدام یک از این مواد ساخته شود از نظر کیفیت متفاوت است ولی انتظاراتی که از یک پنجره دوجداره باید داشت مواردی مثل عایق صدا، عایق گرد وخاک، عایق حرارتی، ممانعت از ورود آب به داخل ساختمان و غیره هستند که بعنوان نیازهای اساسی مشتری از یک پنجره دوجداره شناخته می‌شوند.اگر پنجره‌ ای هرکدام از این نیازها را برطرف نکند بعنوان یک نقص از معایب آن پنجره یاد می‌شود.

6.چه نوع پروفیل و یراق آلاتی پیشنهاد می کنید ؟

پروفیل که براساس استاندارد های بین المللی در ایران وجود دارد پروفیل ویستا بست می باشد و ما به شما پیشنهاد می کنیم و از یراق آلات بسیار عالی و درجه یک ما به شما ROTO  آلمان رو پیشنهاد میکنیم و اگر قیمت مناسبتر بخواید یراق آلات کاله رو به شما پیشنهاد میکنیم.

7.پیش نیاز نصب پنجره های یو پی وی سی چیست ؟

فریم انتظار با قوطی آهنی با ضخامت حداقل mm30 × ۶۰ که به صورت تراز و بدون خمیدگی و پیچیدگی در محل نصب پنجره ها نصب گردیده است. یا سطح سنگ تراز که پنجره ها بر روی آن قرار می گیرد. البته قوطی آهنی ارجح تر است و نصب پنجره ها سریعتر و تمیزتر بر روی آن صورت می گیرد. در صورت ایجاد فریم انتظار باید در نظر داشته باشیم پیچ نصب حداقل ۲ سانتی متر در فریم آهنی فرو می رود.

گاه مشاهده می شود که داخل فریم انتظار را با سیمان پر می کنند این موضوع موجب جلوگیری از فرو رفتن پیچ در فریم می شود و ممکن است مانع اتصال صحیح و محکم پنجره به فریم شود در ضمن علاوه بر اینکه زمان نصب راطولانی می کند هزینه نصب را نیز بالا می برد. در صورتی که در نظر دارید داخل فریم انتظار را پر نمایید بهتر است از فومهای مخصوص نصب استفاده نمایید.

البته در فریم های توکار هیچ لزومی به پر کردن فریم نیست. در فریم های روکار از قبیل فریم های فرانسوی یا فریم هایی که در طبق های اول ساختمان به منظور نصب حفاظ روکار نصب شده اند برای جلوگیری از انتقال دما پرکردن فریم با فوم تاحدودی از انتقال دما و صدا از طریق فریم جلوگیری می کند البته باید در نظر داشت که این فوم ها قابلیت اشتعال داشته و درجاها و زمانهایی که احتمال آتش گرفتن آنها می باشد نباید استفاده شوند. به طور مثال اگر پس از پرکردن فوم در فریم ها به منظور نصب حفاظ جوشکاری شود احتمال آتش گرفتن فوم و خروج دود از منافذ فریم وجود دارد.

8. هزینه ساخت انواع درب و پنجره های دوجداره چقدر است ؟

اجزاء تاثیر گذار در قیمت شامل : خم پروفیل ، شيشه دوجداره ، يراق آلات ، رنگ پروفیل ، بازشو پنجره یو پی وی سی ، گالوانیزه، توری، هزینه نصب و … در عين حال هر پروژه نيز بسته به نوع طراحي آن نظير تعداد درب و پنجره ها ، تعداد بازشوها ، نوع بازشوها و … با يكديگر متفاوت هستند. بدين لحاظ نمي توان بدون اندازه ها و طراحي پروژه ، قيمت دقيقي از  پنجره های یو پی وی سی بدست آورد. اگر شما تمايل داريد كه قيمت دقيقي از پروژه  و تولید پنجره دوجداره UPVC خود داشته باشيد ، كافيست اندازه ها و طراحي پروژه خود را براي ما ارسال كنيد تا ما محاسبات را به صورت كاملاً دقيق با نرم افزار مخصوص صنعت UPVC انجام داده و پيشنهاد قيمت را با جزييات كامل براي شما ارسال مي كنيم .

 📥📤 سوال و دریافت پاسخ اختصاصی از طریق پاسخگوی آنلاین در شبکه تلگرامی شرکت:

💬 DorsaWindows@

📥📤ارسال ابعاد درب و پنجره خود و دریافت پیش فاکتور آنلاین ازطریق آیدی تلگرامی زیر :
💬 DorsaWindows@