خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'dorsawi2_dbwin.wp_copyrightpro' doesn't exist]
SELECT*FROM wp_copyrightpro

مراحل تحویل و نصب درب و پنجره های دوجداره

Spread the love

مراحل تحویل و نصب درب و پنجره های دوجداره

مشاوره و خدمات تلفنی درب و پنجره UPVC:

در این مرحله بلافاصله پس از تماس با دُرسا وین ، شما را با یکی از کارشناسان شرکت ارتباط داده تا تمامی اطلاعات فنی مورد نیاز پنجره های UPVC را به شما ارائه دهد. کارشناسان شرکت اطلاعات مشاوره ای درباره پروفیل های موجود دربازار و همچنین معیارهای درست سنجش درب و پنجره دوجداره مناسب را برای شما ارائه میدهند ، همچنین اطلاعات عمومی از مزایا درب و پنجره دوجداره را برای شما بازگو می کنند تا شما با دیدی باز به سمت خریدی درست روانه شوید.

بازدید از محل پروژه و اندازه گیری پنجره UPVC :

در این مرحله کارشناس مربوطه که کاملا به محصول احاطه دارد، از محل پروژه شما بازدید بعمل می آورد و همزمان بصورت حضوری، فرم ها و طرح هایی که در پروژه شما قابل استفاده می باشد را بصورت دقیق شرح می دهد تا طرحی منطبق با خواسته و نیاز شما و البته کاملا استاندارد و فنی طراحی گردد. کارشناسان اندازه گیر ما نیز بصورت چرخشی در کارخانه تولید پنجره یو پی وی سی حضور دارند و این به لحاظ تسلط دقیق بر روی کلیه اجزای پنجره می باشد

ارائه پیش فاکتور به کارفرما و تائید نهایی و انعقاد قرارداد :

پس از بازدید از پروژه بر اساس مذاکرات تلفنی و حضوری طرح و قیمت پنجره دوجداره ارائه می شود و پس از تایید کارفرما و انعقاد قرارداد تولید آن شروع می شود ؛  پروسه تولید حدودا ۵ تا ۸ روز می باشد. کارشناسی دقیق، پیش نیاز تولید با کیفیت درب و پنجره دو جداره UPVC می باشد. لذا دُرسا وین قبل از قطعی نمودن فروش پنجره یو پی وی سی به مشتریان خود، دو بار محل پروژه را بررسی می نماید تا با بالاترین سطح دقت، اقدام به تولید نماید.

نصب و تحویل پنجره دوجداره  :

در این مرحله محصول تولید شده به محل نصب ارسال شده و بوسیله تکنسین های مجرب نصب می گردد. از حساس ترین مراحل کار، مرحله نصب این محصول می باشد نصب پنجره UPVC بوسیله افراد غیر متخصص به شدت کیفیت را پایین می آورد. پنجره دو جداره میبایست طوری نصب گردد که براحتی باز و بسته شده و بالاترین کارایی را داشته وبه صورت استاندارد عایق کاری شود تا ساختمان از نفوذ گرد و غبار ، رطوبت و صدا در امان باشد .

خدمات پس از فروش محصولاتUPVC:

در گروه دُرسا وین خدمات پس از فروش بسیار حائز اهمیت بوده و پس از نصب و تحویل هر پروژه، دفترچه خدمات پس از فروش شرکت به شما تحویل داده شده و چنانچه مشکلی در نصب و تجهیزات وجود داشته باشد، تیم فنی به سرعت در محل حاضر شده و مشکل را فورا مرتفع می نماید. پروفیل های نصبی ما دارای 20 سال ضمانت کتبی و 5 سال ضمانت نصب می باشد . ما معتقدیم بکار گیری پنجره های یو پی وی سی ، یکبار و برای یک عمر بایستی باشد. لذا با ارائه خدمات بلند مدت این کیفیت را تضمین کرده و همواره در کنار مشتریان عزیز هستیم

مراحل تحویل و نصب درب و پنجره های دوجداره

اطلاعات خود را بالا ببرید

👇👇👇

دوست عزیز میتوانید برای اطلاعات بیشتر در تمام زمینه های ساختمانی به کانال تلگرامی شرکت بپیوندید تا از آخرین تغییرات و تکنولوژی های صنعت ساختمانی در ایران و جهان باخبر شوید :

https://t.me/DorsaWindow 📣

📥ارسال ابعاد درب و پنجره خود و دریافت پیش فاکتور آنلاین ازطریق آیدی تلگرامی زیر :
💬 DorsaWindows@