خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'dorsawi2_dbwin.wp_copyrightpro' doesn't exist]
SELECT*FROM wp_copyrightpro

مراحل تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب

Spread the love

مراحل تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب

مشاوره و خدمات تلفنی درب و پنجره UPVC:

در این مرحله بلافاصله پس از تماس با دُرسا وین ، شما را با یکی از کارشناسان شرکت ارتباط داده تا تمامی اطلاعات فنی مورد نیاز پنجره های UPVC را به شما ارائه دهد. کارشناسان شرکت اطلاعات مشاوره ای درباره پروفیل های موجود دربازار و همچنین معیارهای درست سنجش درب و پنجره دوجداره مناسب را برای شما ارائه میدهند ، همچنین اطلاعات عمومی از مزایا درب و پنجره دوجداره را برای شما بازگو می کنند تا شما با دیدی باز به سمت خریدی درست روانه شوید.

بازدید از محل پروژه و اندازه گیری پنجره UPVC :

در این مرحله کارشناس مربوطه که کاملا به محصول احاطه دارد، از محل نصب درب و پنجره منزل شما بازدید بعمل می آورد و همزمان بصورت حضوری، فرم ها و طرح هایی که در درب یا پنجره شما قابل استفاده می باشد را بصورت دقیق شرح می دهد تا طرحی منطبق با خواسته و نیاز شما و البته کاملا استاندارد و فنی طراحی گردد. کارشناسان اندازه گیر ما نیز بصورت چرخشی در کارخانه تولید پنجره یو پی وی سی حضور دارند و این به لحاظ تسلط دقیق بر روی کلیه اجزای پنجره می باشد.

ارائه پیش فاکتور به مشتری و تائید نهایی و انعقاد قرارداد :

پس از بازدید از منزل شما بر اساس مذاکرات تلفنی و حضوری طرح و قیمت پنجره دوجداره ارائه می شود و پس از تایید شما مشتری عزیز قرارداد تولید آن منعقد می شود ؛  پروسه تولید حدودا 3 تا 7 روز می باشد. کارشناسی دقیق، پیش نیاز تولید با کیفیت درب و پنجره دو جداره UPVC می باشد. لذا دُرسا وین قبل از قطعی نمودن فروش پنجره یو پی وی سی به مشتریان خود، دو بار محل نصب را بررسی می نماید تا با بالاترین سطح دقت، اقدام به تولید نماید.

خارج کردن فریم قدیمی ، نصب و تحویل پنجره دوجداره  :

در این مرحله محصول تولید شده به محل نصب ارسال شده و بوسیله تکنسین های مجرب نصب می گردد. از حساس ترین مراحل کار، مرحله نصب این محصول می باشد. چرا که نصب پنجره UPVC بوسیله افراد غیر متخصص به شدت کیفیت را پایین می آورد. پنجره دو جداره UPVC میبایست طوری نصب گردد که براحتی باز و بسته شده و بالاترین کارایی را داشته وبه صورت استاندارد عایق کاری شود تا ساختمان از نفوذ گرد و غبار ، رطوبت و صدا در امان باشد .

مراحل تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب

اطلاعات خود را بالا ببرید

👇👇👇

دوست عزیز میتوانید برای اطلاعات بیشتر در تمام زمینه های ساختمانی به کانال تلگرامی شرکت بپیوندید تا از آخرین تغییرات و تکنولوژی های صنعت ساختمانی در ایران و جهان باخبر شوید :

https://t.me/DorsaWindow 📣

📥ارسال ابعاد درب و پنجره خود و دریافت پیش فاکتور آنلاین ازطریق آیدی تلگرامی زیر :
💬 DorsaWindows@