خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'dorsawi2_dbwin.wp_copyrightpro' doesn't exist]
SELECT*FROM wp_copyrightpro

⁣عایق صوتی درب و پنجره های دوجداره

Spread the love

عایق صوتی درب و پنجره های دوجداره

⚜️عایق صوتی درب و پنجره های دوجداره:

⁣استفاده از عایق های صوتی در زمان ساخت به ایجاد محیطی آرام کمک کرده و ⁣میتواند تا حد زیادی مانع تبادل صوتی گردد. ولی در تحقیقات بعمل آمده ⁣میتوان مشاهده کرد که میزان زیادی از صدا از طریق پنجره های ساختمان منتقل ⁣می شود که این امر ما را به بکارگیری پنجره های دو جداره UPVC که می تواند ⁣صدا را تا حد 45 دسیبل کم کرده و ما را به میزان بسیار زیادی از آلودگی ⁣صوتی محافظت نماید.

✔️طی تحقیقات صورت گرفته متخصصین بر این باورند که تاثیرات صدا های محیطی هر ⁣چند کوچک نیز بر سلامت فردی انسان تاثیرات مخربی دارد و این مورد نیاز به ⁣عایق کردن محیط زندگی و کاری را هر چه بیشتر میکند.

✔️مشاوره با متخصصین فن برای انتخاب برند و فرمهای مورد نظر و همچنین نوع بازشوها در درب و پنجره دو جداره و شیشه های مصرفی دو جداره و یراق آلات ⁣نقش مهمی دارد و در اینجاست که لزوم استفاده از پنجره دو جداره یو پی وی ⁣سی احساس میشود تا نقطه پایانی برای آلودگیهای صوتی محیطی باشد که البته ⁣انتخاب نوع پروفیل و سیستم اسمبلینگ و تولید آن بسیار مهم بوده و میتواند ⁣مانع ایجاد مشکلات احتمالی آتی بوده و طول عمر پنجره های دو جداره را ⁣تقریبا دائمی تضمین کند.

مقايسه كاهش آلودگي صوتي در پنجره دو جداره

شدت صدا را با واحد دسي بل اندازه مي گيرند. هرچه شدت صدا بيشتر باشد مقدار آن در مقياس دسي بل بيشتر است. در جوامع مدرن، آلودگي صوتي يكي از معضلات تهديد كننده آرامش و آسايش بشر به شمار مي رود.با استفاده از  پنجره دو جداره مي توان  آلودگي صوتي را تا حد بسيار زيادي كاهش داد. در جدول زير كاهش آلودگي صوتي بر حسب نوع شيشه آورده شده است.

نوع شيشه

مقدار كاهش صدا db

6 ميليمتري

22

دو جداره

35

دو جداره با يك لمينيت

41

دو جداره با دو لمينيت

 43

لینک مستقیم سفارش آنلاین

👇👇👇

📥ارسال ابعاد درب و پنجره هریک از محصولات (⭕️ درب و پنجره دوجداره ⭕️ توری ⭕️ درب کرکره برقی ⭕️ بالکن شیشه ای)

و دریافت پیش فاکتور آنلاین ازطریق آیدی تلگرامی زیر :
💬 DorsaWindows@

دوست عزیز همچنین شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر درباره شرکت و تکنولوژی درب و پنجره دوجداره به کانال تلگرامی شرکت بپیوندید تا از:

⁣⁣📣اطلاعیه های مهم دفترمرکزی
⁣🚀اطلاعات بروز سیستم دوجداره
⁣👨‍🏫آموزشهای تخصصی سیستم دوجداره باخبر شوید :

https://t.me/DorsaWinCompany 📣