تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب

تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب

مقدمه مطلب

تعویض پنجره های قدیمی
مقدمه مطلب
مزایای تعویض پنجره های قدیمی
تعویض بدون تخریب ؟؟
تعویض با پنجره آلومینیوم
تعویض با پنجره Upvc
شیشه دوجداره

مزایای یک تعویض به موقع

دلایل تعویض پنجره های قدیمی

تعویض پنجره های قدیمی

اگر به دنبال تعویض پنجره های قدیمی خود هستید ، درساوین می‌تواند به شما کمک کند. ما می‌توانیم مشاوره و راهنمایی درزمینه تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره جدید را به شما ارائه دهیم.گروه صنعتی درساوین همچنین در سراسر کشور عزیزمان ایران دارای نمایندگانی می باشد که به شما این امکان را می دهد تا در اسرع وقت پنجره های قدیمی خود را با پنجره های جدید تعویض نمایید.

مزایای تعویض پنجره های قدیمی

دلایل زیادی وجود دارد که شما ممکن است تصمیم به تعویض پنجره قدیمی خود بگیرید.برای بسیاری از مالکان منزل ، این مسئله در عدم عایق گرما و سرما بودن پنجره های قدیمی ، بهبود امنیت   و زیبایی منزل و پنجره ها میباشد.پنجره های قدیمی خود را به پنجره های دوجداره Upvc جدید به‌روز کنید تا متوجه مزایای آن بشوید. به‌زودی خانه‌ای گرم‌تر با قبض‌های انرژی کمتر خواهید داشت.در هنگام خوابیدن مشکلات نفوذ سرما را در خانه خود حل خواهد شد.

پنجره دوجداره جدید شامل طرح و مدل های مختلفی هستند که شما با توجه به منزل خود می توانید با دقت بهترین و متناسب‌ترین طرح و مدل را انتخاب کنید زیرا تأثیر مستقیم در ارزش قیمت منزل شمارا داراست.

در یک نگاه

مزایای تعویض پنجره های قدیمی

قابل بازیافت

اگر به دنبال پنجره ای زیبا و قابل بازیافت هستید ، یو پی وی سی قابل بازیافت هستند و به محیط زیست آسیب نمیرسانند.

نگهداری و نظافت آسان تر

با این نوع پنجره ها نظافت منزل شما آسان تر خواهد بود و نگهداری و طول عمر پنجره ها دوجداره بسیار با دوام تر می باشد.

امنیت بیشتر

با استفاده از پنجره Upvc جدید و استاندارد امنیت خانه خود را بیشتر کنید و جلوی ورود غیر مجاز به منزل خود را بگیرید.

سرد تر تابستان

همچنین با پنجره های Upvc جدید شما درصد از دست دادن هوای کمتری از منزل را خواهید داشت و باعث شده وسایل سرمایشی منزل شما به سختی کار نکند و نهایت بهره وری را از آنها داشته باشید.

عایق صدای بیشتر

یکی از دلایل تعویض پنجره های قدیمی را میتوان به دلیل افزایش عایق صدا نام برد و به خوبی این مشکل را با استفاده از پنجره استاندارد برطرف خواهد شد.

گرمای بیشتر در زمستان

با تعویض پنجره های قدیمی خود منزل خود را در برابر سرمای عایق کنید و خانه ای گرم تر در نتیجه کاهش قبوض انرژی کمتر را برای شما در پی دارد.

آیا تعویض بدون تخریب انجام می شود؟؟

تعویض بدون تخریب

پروفیل بازسازی تعویض پنجره های قدیمی

با تعویض پنجره های قدیمی بسیار از مشکلات و معایب پنجره قدیمی خود را بپوشانید و اصلاح کنید.با استفاده از پنجره های جدید بیش از ۴۰ درصد میتوان در راندمان مصرف انرژی و قبوض شما صرفه جویی شود.به طور کلی پنجره های آهنی و قدیمی نیاز به تخریب نداشته و پروفیل بازسازی به آسانی روی فرم پنجره آهنی و یا آلومینیومی قدیمی سوار می شود.همچنین بصورت کامل عایق شده و در زمان بسیاری کوتاهی عملیات نصب انجام میگیرید.همچنین این فرم ها با لبه های خود باعث عایق شدن و زیبایی پنجره Upvc شده که باعث عدم دیده شدن پنجره قبلی خواهد شد.

جهت مشاهده قیت انواع پنجره دوجداره هافمن جهت بازسازی پنجره های خود کلیک کنید.

تعویض پنجره های قدیمی

با پنجره آلومینیوم

پروفیل آلومینیوم

پنجره آلومینیوم

به لطف ظاهر مدرن ،  باریک و جذاب پنجره های آلومینیومی این نوع محصول برای  خانه های شما بسیار مناسب و ایده آل می باشند. قوی ، براق و فوق العاده ویژگی هایی هستند که پنجره آلومینیومی را به جنس محبوب برای جایگزینی پنجره های قدیمی تبدیل کرده است.قاب های پروفیل باریک و سبک ، افزایش نور طبیعی منزل شما  ، افزایش زیبایی نمای ساختمانی شما دلایل تعویض با پنجره دوجداره آلومینیوم ترمال بریک  می باشد.

تعویض پنجره های قدیمی

با پنجره یو پی وی سی

پنجره Upvc

پنجره Upvc بسیار محبوب هستند و مناسب برای تعویض پنجره بدون تخریب می باشد که در سالهای اخیر پیشرفت های بسیار زیادی داشته و جای خود را خانه ها باز کرده اند.پنجره های یو پی وی سی در طیف گسترده ای در رنگ ها و جلوه های مختلف موجود است. یو پی وی سی مقرون به صرفه ترین انتخاب می باشد .پنجره های دوجداره upvc دارای دو شیشه هستند که بین آنها گاز آرگون تزریق شده و عایق می شود و داخل پنجره نصب خواهد شد.پنجره های یو پی وی سی با شیشه دوجداره عایق مناسبی بوده و از انتقال حرارت جلوگیری می کند.

پروفیل-یو-پی-وی-سی
Call Now Button