دلایل تعویض پنجره های قدیمی

تعویض پنجره های قدیمی

اگر به دنبال تعویض پنجره های قدیمی خود هستید ، درساوین می‌تواند به شما کمک کند. ما می‌توانیم مشاوره و راهنمایی درزمینه تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره جدید را به شما ارائه دهیم.گروه صنعتی درساوین همچنین در سراسر کشور عزیزمان ایران دارای نمایندگانی می باشد که به شما این امکان را می دهد تا در اسرع وقت پنجره های قدیمی خود را با پنجره های جدید تعویض نمایید.

مزایای تعویض پنجره های قدیمی

دلایل زیادی وجود دارد که شما ممکن است تصمیم به تعویض پنجره قدیمی خود بگیرید.برای بسیاری از مالکان منزل ، این مسئله در عدم عایق گرما و سرما بودن پنجره های قدیمی ، بهبود امنیت   و زیبایی منزل و پنجره ها میباشد.پنجره های قدیمی خود را به پنجره های دوجداره Upvc جدید به‌روز کنید تا متوجه مزایای آن بشوید. به‌زودی خانه‌ای گرم‌تر با قبض‌های انرژی کمتر خواهید داشت.در هنگام خوابیدن مشکلات نفوذ سرما را در خانه خود حل خواهد شد.

پنجره دوجداره جدید شامل طرح و مدل های مختلفی هستند که شما با توجه به منزل خود می توانید با دقت بهترین و متناسب‌ترین طرح و مدل را انتخاب کنید زیرا تأثیر مستقیم در ارزش قیمت منزل شمارا داراست.

تعویض بدون تخریب

تعویض پنجره های قدیمی

با تعویض پنجره های قدیمی بسیار از مشکلات و معایب پنجره قدیمی خود را بپوشانید و اصلاح کنید.با استفاده از پنجره های جدید بیش از ۴۰ درصد میتوان در راندمان مصرف انرژی و قبوض شما صرفه جویی شود.به طور کلی پنجره های آهنی و قدیمی نیاز به تخریب نداشته و پروفیل بازسازی به آسانی روی فرم پنجره آهنی و یا آلومینیومی قدیمی سوار می شود.همچنین بصورت کامل عایق شده و در زمان بسیاری کوتاهی عملیات نصب انجام میگیرید.همچنین این فرم ها با لبه های خود باعث عایق شدن و زیبایی پنجره Upvc شده که باعث عدم دیده شدن پنجره قبلی خواهد شد.

تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره آلومینیوم

پنجره آلومینیوم

به لطف ظاهر مدرن ،  باریک و جذاب پنجره های آلومینیومی این نوع محصول برای  خانه های شما بسیار مناسب و ایده آل می باشند. قوی ، براق و فوق العاده ویژگی هایی هستند که پنجره آلومینیومی را به جنس محبوب برای جایگزینی پنجره های قدیمی تبدیل کرده است.قاب های پروفیل باریک و سبک ، افزایش نور طبیعی منزل شما  ، افزایش زیبایی نمای ساختمانی شما دلایل تعویض با پنجره دوجداره آلومینیوم ترمال بریک  می باشد.

تعویض پنجره های قدیمی با پنجره آلومینیوم

تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره upvc

پنجره Upvc بسیار محبوب هستند و در سالهای اخیر پیشرفت های بسیار زیادی داشته و جای خود را خانه ها باز کرده اند.پنجره های یو پی وی سی در طیف گسترده ای در رنگ ها و جلوه های مختلف موجود است. یو پی وی سی مقرون به صرفه ترین انتخاب می باشد .پنجره های دوجداره upvc دارای دو شیشه هستند که بین آنها گاز آرگون تزریق شده و عایق می شود و داخل پنجره نصب خواهد شد.پنجره های یو پی وی سی با شیشه دوجداره عایق مناسبی بوده و از انتقال حرارت جلوگیری می کند.

تعویض پنجره های قدیمی با پنجره upvc

شیشه دوجداره

عوامل تاثیر گذار بر قیمت پنجره دوجداره را می توان به پروفیل ، یراق ، نصب ، مونتاژ و شیشه تقسیم نمود.که همانقدر که باقی عوامل مهم هستند شیشه نیز بسیار حائز اهمیت است.شیشه دوجداره تاثیر بسیار زیادی در راندمان مصرف انرژی منزل شما دارد.پنجره های کارآمد به کاهش هدر رفت گرما در منزل شما کمک میکند.

درصوت تمایل جهت مشاهده بهترین قیمت پنجره دوجداره ویستابست کلیک کنید.

شیشه پنجره دوجداره upvc
Call Now Button