فهرست مطالب

 

محتویات این مقاله

_
  • مقدمه مطلب
  • انواع پنجره دوجداره
  • پنجره Upvc
  • ویستابست
  • وین تک
  • هافمن
  • ایده آل(Toyser)
  • قیمت انواع پنجره دوجداره
قیمت-پنجره-دوجداره

قیمت پنجره دوجداره

 

مقدمه مطلب

_

پنجره یک بخش اساسی در هر ساختمان است و انتخاب پنجره دوجداره مناسب می تواند تاثیر زیادی در عملکرد و راحتی شما در منزلتان ایجاد کند.پنجره دوجداره میتواند با متریال و جنس های مختلفی ساخته می شوند.در کشور ما 2 نوع پنجره با سیستم یو پی وی سی و آلومینیوم مورد استقبال پیمانکاران ، مهندسان ، انبوه سازان و منزل های شخصی قرار گرفته است..عوامل بسیار زیادی تعیین کننده قیمت پنجره دوجداره می باشدکه در سیستم یو پی وی سی و آلومینیوم این موارد ممکن است متفاوت باشد.در ادامه به بررسی این موارد خواهیم پرداخت.همچنین مزایا و معایب در هر کدام از انواع پنجره هارا در این مقاله خواهیم پرداخت.

دوجداره بودن پنجره به معنای استفاده از دو شیشه به جای یک شیشه در پنجره می باشد.وقتی یک پنجره به عنوان یک جداره یا دوجداره یا سه جداره توصیف می شود به معنای استفاده پنجره از یک صفحه شیشه یا دو شیشه یا سه شیشه که به صورت موازی در کنار همدیگر قرار گرفته اند می باشد.توجه داشته باشید که عایق پنجره نیز با اضافه کردن جداره افزایش پیدا میکند.
مزایای استفاده از دوجداره یا سه جداره افزایش درجه عایق بودن پنجره شما ، و بهره وری بهتر از انرژی می باشد.این نوع پنجره ها به گونه ای طراحی شده اند بین دو شیشه آنها یک گاز بی اثر به نام گاز آرگون تزریق می شود که مقاومت پنجره را در انتقال انرژی افزایش می دهد.پنجره های سه جداره در شرایط آب و هوایی سخت و خشن مورد استفاده قرار میگیرد.قیمت پنجره دوجداره نسبت به پنجره سه جداره کمتر می باشد.

یو پی وی سی یا آلومینیوم

 

انواع قیمت پنجره دوجداره

_

هنگام خرید پنجره های جدید برای ساختمان خود یا تعویض پنجره های قدیمی نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشید. در کشور ما به دو نوع متریال پراستفاده برای قاب های پنجره دوجداره خود خواهید رسید.پنجره دوجداره Upvc و پنجره دوجداره آلومینیوم از جمله پنجره های مناسب می باشد .قیمت پنجره دوجداره با این نوع متریال ها متفاوت می باشد. در ادامه به بررسی و مزایا و معایب این دو نوع پنجره خواهیم پرداخت.

قیمت پنجره های دوجداره

آیا یو پی وی سی انتخاب مناسبی است؟

 

پنجره UPVC

_

پنجره های یو پی وی سی از پلی وینیل کلرید اکسترود شده به عنوان ماده پایه آن می باشد ساخته شده است.نوعی فلز با نام گالوانیزه برای افزایش استحکام داخل یو پی وی سی به کار میرود که قاب پنجره را محکم نگه میدارد.پنجره های Upvc امروزه از پر استفاده ترین نوع متریال برای ساخت پنجره می باشد.قیمت پنجره دوجداره با سیستم یو پی وی سی مقرون به صرفه می باشد.همچنین این نوع از پنجره های نیازی به رنگ آمیزی ندارند و از عایق خوبی برخوردار هستند. پروفیل های برتر در سطح کشور شامل : ویستابست ، وین تک ، هافمن و ایده آل می باشد که در سبد کالایی گروه صنعتی درساوین قرار گرفته اند و نمایندگی رسمی آن هارا دریافت کرده ایم.در ادامه به بررسی تخصصی چهار پروفیل خواهیم پرداخت.

ویستابست VISTABEST

 

پنجره دوجداره

_

پروفیل ویستابست از با کیفیت ترین پروفیل های سطح کشور می باشد که دارای رآل آلمان می باشد.دستگاه های استفاده شده در شرکت بزرگ ویستابست تولید آلمان می باشند که پروفیل های تولیدی بسیار با کیفیتی را شامل می شوند.به لطف استفاده از متریال اروپایی پنجره های با پروفیل ویستابست دارای 20 سال ضمانت می باشند.قیمت پنجره دوجداره ویستابست نسبت به باقی پروفیل ها کمی بالاتر می باشد.این شرکت دارای دو نوع پروفیل سری 60 و 70 را دارا می باشد.یک متر طول پروفیل ویستابست 1380 گرم می باشد که نسبت به باقی پروفیل ها از وزن بالاتری برخوردار هستند.

وین تک WINTECH

 

پنجره دوجداره

_

پروفیل وین تک wintech از قدیمی ترین و بهترین پروفیل های داخل کشور می باشد.مواد اولیه وین تک درجه یک و وارداتی از کشور همسایه ترکیه می باشد و ماشین آلات و دستگاه های استفاده شده از اروپا می باشد.این پروفیل دارای 10 سال گارانتی می باشد و دارای استاندارد رآل آلمان می باشد.این پروفیل هم دارای سری 60 و 70 می باشد.وزن یک متر طول این پروفیل 1080 گرم می باشد.همچنین این پروفیل دارای گواهینامه مسکن و استاندارد می باشد.همچنین اینم پروفیل به 54 کشور دنیا صادر می شود که نشان از فروش و محبوبیت بالای وین تک می باشد.

هافمن HOFMANN

 

پنجره دوجداره

_

پروفیل هافمن این روزها به دلیل تبلیغات تلویزیونی فراوانی که انجام داده بسیار شنیده اید.این پروفیل جزو سه پروفیل اصلی و برتر سطح کشور می باشد.پنجره دوجداره هافمن از دستگاه های اروپایی نیز برای تولید خود استفاده میکند و دارای 25 سال گارانتی می باشد که به شما ضمانت نامه کتبی پس از نصب دریافت خواهید کرد.این پروفیل ماننده دو پروفیل بالا دارای سری 60 و 70 می باشد.یک متر طول پروفیل هافمن 1030 گرم می باشد .این پروفیل نسبت به قیمت پنجره دوجداره ای که به شما ارائه می دهد مناسب می باشد.

ایده آل ( TOYSER )

 

پنجره دوجداره

_

پروفیل تویزر Toyser پروفیل اکونومی ایده آل می باشد که نسبت به قیمت خود کیفیت بسیار مناسبی رو به مشتری ارائه میدهد.این پروفیل فقط دارای سرر 60 می باشد و وزن یک متر طول آن به 1000 گرم می رسد.این پروفیل دارای دو استاندارد اجباری و تشویقی می باشد.

دسته‌بندی نشده

6 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button