نمایندگی هافمن در قم

پنجره دوجداره Upvc

نمایندگی هافمن در قم

گروه صنعتی درساوین بزرگترین تولید کنندگان پنجره دوجداره در قم ، در سال ۱۳۹۷ به‌صورت رسمی نمایندگان رسمی پروفیل هافمن Hofmann را در استان قم دریافت کرد.هافمن از مطرح‌ترین پروفیل‌های پنجره Upvc در ایران می‌باشد.این گواهینامه با کد نماینده ۴/۵۰۱۰۹ و شماره گواهینامه H97-408 و تاریخ صدور ۱/۵/۹۷ و محل فعالیت قم – جاده کوه سفید – ۱۲ متری آسفالت شهرداری – فرعی اول سمت چپ می‌باشد.گواهینامه نمایندگی رسمی مونتاژ درب و پنجره یو پی وی سی هافمن به مدیریت جناب آقای زارعی و پرکاه می‌باشد.

گروه صنعتی درساوین با بررسی سبد کالایی پروفیل کشور توانسته پروفیل هافمن را با توجه به مزایای بسیاری که دارد در سبد کالایی خود بگنجاند. مزایای این پروفیل را میتوان در کنترل کیفیت بسیار حرفه ای و چند مرحله ای در کارخانه ، ۲۵ سال ضمانت تغییر رنگ و شکل این پروفیل ، مقاوم در برابر صدا ، حرارت و گردوغبار و بسیاری عوامل دیگر که این پروفیل را درسطح کشور به پروفیلی محبوب تبدیل میکند میتوان نام برد.از دیگر محصولات تولید شده توسط گروه صنعتی درساوین میتوان به تولید توری پلیسه در قم می باشد.

نمایندگی هافمن در قم
نمایندگی هافمن در قم

همچنین گروه صنعتی درساوین نمایندگی ویستابست در قم و نمایندگی وین تک در قم را که از برند های برتر پروفیل پنجره دوجداره کشور است را داراست.

Call Now Button