پنجره دوجداره آلومینیوم در قم

پنجره آلومینیوم در قم

فهرست مطالب

پنجره آلومینیوم در قم

پنجره دوجداره آلومینیوم در قم

انواع پنجره آلومینیوم

مزایا و معایب پنجره آلومینیوم

مقایسه پنجره Upvc و آلومینیوم

پنجره آلومینیوم قم

مقدمه مطلب

پنجره از قسمت های اصلی و مهم ساختمان می باشد که انتخاب پنجره دوجداره مناسب بسیار مهم است.از پنجره دوجداره آلومینیوم در قم استقبال بسیار خوبی شده است.پنجره های آلومینیومی و پنجره های Upvc از جمله متریال های پر استفاده در صنعت ساختمان شهر قم می باشد.پنجره آلومینیوم بسیار عملکرد خوبی داشته و دارای زیبایی های منحصر به فردی می باشد.همچنین پنجره های آلومینیومی برای ابعاد بزرگ و ارتفاع های زیاد از مقاومت بالایی برخوردار هستند.این نوع پنجره ها برای خانه و ایجاد نمایی مدرن نیز مناسب می باشد.

پنجره-آلومینیوم-در-قم

انواع پنجره آلومینیوم

پنجره ترمال بریک

پنجره های آلومینیوم به دو دسته اصلی نرمال و ترمال بریک تقسیم می شوند. پنجره دوجداره آلومینیوم ترمال بریک از دو مقطع پروفیل جدا از هم که به وسیله تیغه پلی آمید به هم متصل شده اند تشکیل شده است.به دلیل استفاده از تیغه پلی آمید ، عایق بودن پنجره شما تا حد مطلوبی افزایش پیدا میکند و راندمان مصرف انرژی شما بسیار کاهش پیدا میکند.پنجره های نرمال به دلیل رسانا بودن فلز آلومینیوم و عدم وجود تیغه پلی آمید درصد عایق بودن کمتری را داراست. قیمت پنجره Upvc تقریبا برابر با پنجره های نرمال می باشد که پنجره دوجداره آلومینیوم ترمال بریک نوعی از انواع پر استفاده پنجره آلومینیوم در قم می باشد.

تیغه-پلی-آمید-در-پنجره-آلومینیوم-ترمال-بریک

چرا پنجره های آلومینیوم

مزایا و معایب پنجره آلومینیوم

زیبایی منحصر به فرد آلومینیوم

زیبایی منحصر به فرد و شفافیت عنصر آلومینیوم به ما اجازه می دهد که پنجره ها به زیبایی شکل بگیرند ، و یک ظاهر صاف و براق در سراسر پنجره داشته باشید.پس از نصب پنجره آلومینیوم در قم دیگر زنگ زدگی نخواهید داشت و خیالتان از این بابت راحت می باشد.

وزن سبک ، استحکام بالا

پنجره های آلومینیومی مقاومت و استحکام بسیار بالایی داشته است ، با اینکه وزن این فلز سبک است اما مقاومت و استحکام بسیار قوی داشته. همچنین گروه صنعتی درساوین تولید کننده پنجره دوجداره Upvc در قم و همچنین پنجره های آلومینیومی در قم با استفاده از لولا و پانل های مقاوم ، بر ماندگاری و مقاومت این پنجره های افزوده است.

عایق صدا و دما

همچنین این نوع پنجره ها در راندمان مصرف انرژی شما تاثیر به سزایی خواهد داشت ، با استفاده از پنجره آلومینیوم در قم و مصرف انرژی بهینه و کار آمد شاهد کاهش هزینه های قبوض منزل خود خواهید بود. همچنین به دلیل استفاده از شیشه دوجداره و گاز آرگون بین جداره های این نوع پنجره ها از عایق بودن صدای خوبی برخوردار هستند.

استفاده برای هر وضعیت آب و هوایی

یکی از مزیت های پنجره دوجداره آلومینیومی قادر بودن آنها به تحمل هرگونه وضعیت آب و هوایی می باشد.مهم نیست در کجا یا در چه شرایط آب و هوایی زندگی میکنید ، چه در مناطق ساحلی ، چه در اعماق کویر این نوع درب و پنجره ها به اثبات رسیده اند که ضد آب هستند و استحکام بالایی دارند و تغییرات مدام آب و هوایی تاثیری بروی آنها ندارد.

مقایسه پنجره دوجداره

آلومینیوم با Upvc

قاب های باریک تر نسبت به پنجره Upvc

قابهای پنجره های آلومینومی نسبت به پنجره های یو پی وی سی باریکتر هستند اما باریک تر بودن آنها دلیل بر کم بودن استحکام آن نمی باشد.آلومینیوم بسیار قوی ، مستحکم ، بادوام ، عدم پوسیدگی و عدم دفرمگی از مزایای این متریال می باشد

مقایسه از نظر قیمت

قیمت پنجره های آلومینیوم در قم بر اساس کیلوگرم محاسبه میگردد اما پنجره Upvc بر اساس متر طول پروفیل محاسبه میگردد.پنجره های آلومینیوم نرمال در مقایسه با یو پی وی سی تقریبا هم قیمت هستند اما پنجره های ترمال بریک دارای قیمت بالاتری نسبت به Upvc هستند.اگر به دنبال قیمت پایین  هستید پنجره های Upvc انتخاب بهتری خواهند بود.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا در جای خالی عدد مورد نظر را وارد نمایید *

Call Now Button