عملکرد 8 ماهه آلومینیوم سازان

عملکرد 8 ماهه آلومینیوم سازان

عملکرد 8 ماهه آلومینیوم سازان

جدول عملکرد تولید ماهانه واحدهای آلومینیوم‌سازی در سال ۱۴۰۰ نشان می‌دهد که در مجموع هشت‌ماهه امسال، حدودا یک‌میلیون و ۴۷۵ هزار و ۶۸۰ تن آلومینیوم از پودر آلومینا تا آلومینیوم خالص و سایر فرآورده‌های این ماده معدنی تولید شده و بیشترین سهم را بوکسیت به میزان قریب به ۶۱۴ هزار تن متعلق به آلومینای تهران به خود اختصاص داده است.

برای اطلاع دقیق از قیمت پنجره دوجداره کافیست کلیک کنید.

طبق جدول تهیه‌شده توسط سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، آلومینیوم‌سازی المهدی طی هشت‌ماهه سال جاری تنها تولید آلومینیوم خالص داشته است. این شرکت از ابتدا تا پایان آبان‌ماه امسال ۹۸ هزار و ۳۲۱ تن آلومینیوم خالص تولید کرده است.

عملکرد ماهانه این شرکت نشان می‌دهد بیشترین میزان تولید این ماده معدنی در المهدی مربوط به خردادماه امسال بوده است که از ۱۷ هزار تن فراتر رفته اما سپس در سه‌ماهه تابستان میزان تولید آن چندین هزار کمتر شده و از ۱۰.۵ هزار تن فراتر نرفته است. پس‌ازآن هرچند که دوماهه ابتدایی فصل پاییز (مهر و آبان) تولید را کمی بالا برد اما دیگر نتوانست تولید را از ۱۲ هزار و ۷۲۶ تن بیشتر کند.

آلومینیوم جنوب نیز طی هشت‌ماهه ۱۴۰۰ تنها تولید آلومینیوم خالص و به میزان ۱۰۸ هزار و ۸۳۰ تن داشته است.

آلومینای تهران طی هشت ماه سال جاری به ترتیب ۶۱۳ هزار و ۹۹۱ تن بوکسیت، ۲۶۳ هزار و ۹۳۵ تن هیدارت آلومینیوم، ۱۵۵ هزار و ۹۱۸ تن پودر آلومینا، ۹۰ هزار و ۵۲۶ تن آهک و ۲۴ هزار و ۹۲۸ تن آلومینیوم خالص تولید کرده است.

آلومینیوم‌سازی ایرالکو نیز از ابتدای امسال تا پایان آبان‌ماه، ۱۰۶ هزار و ۶۴۹ تن آلومینیوم خالص، ۱۲ هزار و ۱۸۱ تن بیلت آلومینیوم، ۳۰۸ تن آلیاژ و ۹۳ تن براده تولید کرده است.

بر این اساس، طبق آمار درمجموع هشت ماه سال جاری همان‌طور که اشاره شد، ۶۱۳ هزار و ۹۹۱ تن بوکسیت، ۳۳۸ هزار و ۷۲۸ تن آلومینیوم خالص، ۲۶۳ هزار و ۹۱۸ تن هیدارت آلومینیوم، ۱۵۵ هزار و ۹۱۸ تن پود آلومینا، ۹۰ هزار و ۵۲۶ تن آهک، ۱۲ هزار و ۱۸۱ تن بیلت آلومینیومی، ۳۰۸ تن آلیاژ و ۹۳ تن براده در کشور تولید شده است.

منبع: پنجره ایرانیان

 

جهت تماس کارشناسان فروش

مشاوره رایگان

پس از ثبت شماره خود نهایتا تا 24 ساعت آینده کاری با شما تماس میگیرم