تقدیر از آکپا ایران به‌ عنوان واحد نمونه تولیدی

تقدیر از آکپا ایران به‌عنوان واحد نمونه تولیدی در جشنواره امتنان

تقدیر از آکپا ایران به‌ عنوان واحد نمونه تولیدی

شرکت آکپا ایران در سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران، کارگروه‌ها و واحدهای نمونه استان آذربایجان شرقی به‌عنوان واحد و کارگروه نمونه در بخش تولید توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انتخاب و تقدیر شد.

به نقل از روابط عمومی شرکت آکپا ایران، مهندس غلامرضا حکیمی، مدیرعامل شرکت آکپا ایران موفق به دریافت تندیس واحد نمونه در بخش تولید در سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران، کارگروه‌ها و واحدهای نمونه استان آذربایجان شرقی شد.

برای خرید پنجره آلومینیومی آکپا کلیک کنید.

سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران، کارگروه‌ها و واحدهای نمونه استان آذربایجان شرقی که با میزبانی شرکت آکپا ایران و با حضور سران کشوری برگزار می‌شد با سخنرانی دکتر فتحی، مدیرکل محترم تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی آغاز شد. در ادامه جشنواره مهندس راستی، نماینده شهرستان شبستر در مجلس شورای اسلامی و دکتر فرهنگی، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با ایراد سخنانی شیوا، درد جامعه صنعت ایران و تبریز را به شفافیت تمام بیان کرده و امتنان از کارگران را پشتوانه صنعت دانستند و پیشنهاداتی در رابطه با پیشبرد صنایع نوین ارائه کردند.

گفتنی است، در این مراسم همچنین آقایان سیروس صفریان، حامد رضاپور، وحید عبدی، رضا علیزاده و اکبر آقا علی پور به‌عنوان کارگروه نمونه سال انتخاب شدند.

منبع: پنجره ایرانیان

جهت تماس کارشناسان فروش

مشاوره رایگان

پس از ثبت شماره خود نهایتا تا 24 ساعت آینده کاری با شما تماس میگیرم

Call Now Button