تقدیر از آلومینیوم البرز

تقدیر از آلومینیوم البرز

تقدیر از آلومینیوم البرز

اجلاس سراسری تقدیر از واحدهای پیشرو در کیفیت و نوآوری‌‌، به مناسبت بزرگداشت روز ملی کیفیت و یادآوری جایگاه کیفیت در فرایند توسعه پایدار، ۱۸ آبان‌ماه ۱۴۰۰ در سالن همایش‌های دانشگاه الزهرا تهران با حضور ۶۸ شرکت برگزار و نشان سازمان پیشرو در کیفیت و نوآوری به مجتمع آلومینیوم البرز اهدا شد.

برای استعلام قیمت در و پنجره هافمن کلیک کنید.

در اجلاس سراسری تقدیر از واحدهای پیشرو در کیفیت و نوآوری ‌‌علیرضا یوسفی، مدیر مرکز مطالعات استراتژیک دانشگاه تهران، اعتماد به نفس را مهمترین رکن تنظیم راهبردی منابع انسانی سازمان‌‌های پیشرو دانست و اظهار داشت: اگر سازمانی می‌خواهد در مسیر تعالی گام بردارد، باید اعتماد به نفس کارکنان را تقویت کند. در صورت پیاده‌سازی این مهم بسیاری از فعالیت‌ها از سوی زیرمجموعه انجام می‌شود و دیگر نیازی به رصد لحظه‌ای و درگیر شدن مدیران نیست. همچنین تنظیم معیشت از دیگر ارکان سازمان موفق محسوب‌ می‌شود که به افراد چگونه هزینه کردن را آموزش می‌دهد. البته قانون زندگی رفاه اقتصادی در کشورهای پیشرفته در حال اجراست.

براساس این گزارش، محورهای اصلی همایش شامل ترویج فرهنگ خود ارزیابی در سازمان‌ها و شناخت نقاط قوت و زمینه‌های قابل بهبود، شناسایی و تقدیر از فعالان عرصه اقتصاد در زمینه کیفیت، توسعه و نهادینه‌سازی نظام مدیریت کیفیت جامع و هدایت در مسیر دستیابی به موفقیت پایدار و افزایش توان رقابت‌پذیری در سطح ملی و بین‌المللی بود.

گفتنی است، مجتمع آلومینیم البرز از سال 79 در زمینه تولید انواع پروفیل و ورق آلومینیوم رنگی در شهرک صنعتی قلعه میر فعال است.

منبع: پنجره ایرانیان

جهت تماس کارشناسان فروش

مشاوره رایگان

پس از ثبت شماره خود نهایتا تا 24 ساعت آینده کاری با شما تماس میگیرم