تجلیل از وین‌تک به‌عنوان واحد نمونه کارگری

تجلیل از وین‌تک به‌عنوان واحد نمونه کارگری آذربایجان شرقی

تجلیل از وین‌تک به‌عنوان واحد نمونه کارگری

گروه کارخانه‌های صنعتی آدوپن پلاستیک پرشین (وین‌تک) موفق به کسب نشان واحد نمونه استان آذربایجان شرقی در سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران استان شد.

به نقل از روابط عمومی وینتک، سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه استان، روز چهارشنبه 7 مهرماه 1400 با حضور دکتر محمدحسین فرهنگی، رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی و نماینده مردم تبریز، اسکو آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، مهندس جعفر راستی، نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی و دکتر حسین فتحی، مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی و با معرفی واحدهای نمونه در سالن اجتماعات شرکت آکپا برگزار شد.

همین حالا برای استعلام قیمت در و پنجره اقدام کنید.

در این جشنواره که به‌صورت سالیانه برگزار می‌شود از میان 528 واحد صنعتی، تنها 114 واحد حائز شرایط حضور در جشنواره شدند که فقط 11 واحد توانستند برگزیده تقدیر شوند.

گروه شرکت‌های صنعتی آدوپن پلاستیک پرشین (وین‌تک) با کسب امتیازات لازم از دبیرخانه جشنواره توانست به‌عنوان واحد نمونه کارگری استان انتخاب شود.

این انتخاب با توجه به رعایت تمامی شاخص‌های لازم در حوزه مسائل کارگری، نظام ارزش‌دهی به کارگران، خدمات رفاهی و رعایت فصل 8 قانون کار، رعایت پروتکل‌های بهداشتی، خلاقیت، بهره‌وری و کاهش ضایعات در تولید، میزان آموزش، رعایت ایمنی در جهت کاهش خطر و آسیب در محیط کار، صورت پذیرفته است.

گفتنی است، وین‌تک در سال گذشته توانسته بود علاوه بر دریافت تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان، عنوان واحد نمونه کیفی ملی استاندارد را نیز کسب کند؛ این عناوین نشان از تلاش‌های بی‌وقفه مدیران، کارکنان و کارگران شرکت آدوپن پلاستیک پرشین (وین‌تک) دارد که با عزم راسخ در مسیر اعتلای شرکت در حال حرکت هستند و بدون تردید در آینده نیز شاهد موفقیت‌های بزرگ دیگر این مجموعه خواهیم بود.

منبع: پنجره ایرانیان

جهت تماس کارشناسان فروش

مشاوره رایگان

پس از ثبت شماره خود نهایتا تا 24 ساعت آینده کاری با شما تماس میگیرم