نیازمند همکاری با ایران هستیم

نیازمند همکاری با ایران هستیم

نیازمند همکاری با ایران هستیم

سفیر الجزایر گفت: این کشور برای تامین نیازهای داخلی خود در بخش آهن و فولاد به دنبال بازارهای جدید بوده و نیازمند همکاری با ایران در این زمینه است.

برای استعلام قیمت در و پنجره هافمن کلیک کنید.

روز شنبه در بازدید از کارخانه آهن و فولاد جهان در تبریز ضمن آشنایی با ظرفیت‌های تولید در این کارخانه، افزود: به‌طورقطع با ظرفیت موجود در ایران، شرکت آهن و فولاد جهان می‌تواند گزینه خوبی برای برقراری ارتباط باشد.

وی با بیان اینکه گسترش همکاری با ایران در حوزه آهن و فولاد برای الجزایر بسیار حیاتی است، اظهار داشت: امید است این مجموعه و همتایان الجزایری با هم همکاری داشته باشند.

سفیر الجزایر با اشاره به ظرفیت‌های تولید کشور الجزایر در تمامی زمینه‌های فولادی، اعم از سوله سازی و پروفیل گفت: بااین‌حال پاسخگوی نیاز داخل نیستیم و به دنبال گسترش همکاری با کشورهای صاحب‌نام در این عرصه هستیم.

عروج، از ناآشنا بودن فعالان اقتصادی ۲ کشور با ظرفیت‌های یکدیگر به‌عنوان بزرگ‌ترین مانع توسعه روابط اقتصادی نام برد و یادآوری کرد: قوانین الجزایر در حوزه سرمایه‌گذاری بسیار انگیزه‌بخش و منعطف است و با توجه به توانمندی تولیدکنندگان ایرانی، به‌طورقطع می‌توانند در الجزایر بسیار موفق عمل کنند.

شرکت آهن و فولاد جهان با قدمتی ۶۰ ساله در زمینه فولاد و سازه‌های فلزی، تنها شرکت دارنده مجوز صادرات پروفیل‌های گالوانیزه در کشور تا سال ۹۹ بود و هم‌اکنون نیز سهمی ۷۰ تا ۸۰ درصدی در تولید پروفیل‌های تقویتی از نوع گالوانیزه در کشور دارد.

این شرکت همچنین برای نخستین بار در کشور؛ خط تولید تمام‌اتوماتیک یراق‌آلات دروپنجره را نیز تحت عنوان «شرکت سپهر یراق»، آماده بهره‌برداری کرده است و ماهانه ظرفیت تولید ۲۶۰ هزار دستگیره درب و ۴۵۰ هزار دستگیره پنجره را دارد.

هم‌اکنون بیش از ۸۰ درصد یراق‌آلات موردنیاز کشور وارداتی است که اتوماتیک بودن این کارخانه، امکان رقابتی شدن محصولات تولیدی را فراهم آورده است.

منبع: پنجره ایرانیان

جهت تماس کارشناسان فروش

مشاوره رایگان

پس از ثبت شماره خود نهایتا تا 24 ساعت آینده کاری با شما تماس میگیرم