تالار اختصاصی معاملات آلومینیوم در اراک

ضرورت ایجاد تالار اختصاصی معاملات آلومینیوم در اراک

 کریمی نماینده مردم اراک: استان مرکزی زادگاه فلز آلومینیوم و ایرالکو بزرگترین تولیدکننده آلومینیوم در کشور است و با وجود واحدهای پایین دستی صنعت آلومینیوم و انبوه شرکت های قطعه ساز و اینکه بیش از ۳۰ درصد صنعت آلومینیوم کشور در استان مرکزی است لذا انتظار می رود تالار اختصاصی معاملات آلومینیوم در اراک ایجاد شود تا این مرکزیت به صنعت آلومینیوم برای اراک فراهم شود.

برای اطلاع دقیق از قیمت در و پنجره هافمن، کافیست کلیک کنید.

علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی امروز در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در اراک گفت: بورس کالا یک امکانی برای اقتصاد کشور بود که شکل گرفت و مزایای زیادی را می تواند برای اقتصاد کشور به همراه داشته باشد و این امکان یک مزیت بزرگ برای تولید است، اگرچه عمر بورس کالا در کشور ما کمتر از ۲۰ سال است اما سابقه بورس در دنیا بالا است.

کریمی اظهار کرد: اکنون روند فعالیت بورس کالا در ایران و کلیت بازار سرمایه دائم رو به رشد بوده و مزیت هایی به همراه داشته که مهمترین آنها حذف واسطه ها و کاهش نوسانات بازار و امکان حداقل کردن ریسک برای تولید کننده، امکان انجام معاملات نقدی بوده است.

وی ادامه داد: برای حرکت از سمت بازار سنتی به یک بازار مدرن در حوزه تأمین کالا از بورس کالا و ابزار موجود در این بورس استفاده می کنیم، در استان مرکزی عرضه کنندگان بزرگی در حوزه بورس کالا وجود دارد.

منبع: پنجره ایرانیان

جهت تماس کارشناسان فروش

مشاوره رایگان

پس از ثبت شماره خود نهایتا تا 24 ساعت آینده کاری با شما تماس میگیرم