اثرات تخریب جبران‌ناپذیر بر صنعت آنادایزینگ

اثرات تخریبی جبران‌ناپذیری بر صنعت آنادایزینگ وارد شده است

مدیرعامل شرکت صنایع آلومینیوم ماندگار و فعال در حوزه آنادایزینگ آلومینیوم گفت: تداوم فشارهای اقتصادی و محیطی بر صنعت آلومینیوم منجر به کاهش توجهات به مقولۀ کیفیت شده که می‌تواند اثرات تخریبی جبران‌ناپذیری را بر پیکرۀ این صنعت و به‌ویژه بخش آنادایزینگ وارد آورد.

برای استعلام قیمت پنجره دوجداره همین حالا اقدام کنید.

امیرعباس شفیعی درباره روند فعالیت‌ها در این مجموعه بیان کرد: در زمان فعالیت شرکت در گرگان، علی‌رغم دوری از مراکز صنعتی و اغلب بازارهای هدف، صنایع آلومینیوم ماندگار از در بازارهای اقصی نقاط کشور مشتریانی وفادار داشت. این مشتریان به‌عنوان سرمایه‌های اصلی ماندگار محسوب می‌شوند؛ چراکه طی این سال‌های طولانی با مطالبۀ مستمر کیفیت، مهم‌ترین عامل رشد و دستیابی به جایگاه کنونی صنایع آلومینیوم ماندگار بوده‌اند.

وی ادامه داد: این روند منجر به نهادینه شدن ویژگی‌هایی در ذات ماندگار شد که این شرکت را برای توسعه به‌شدت مستعد کرده و منجر به انقلابی‌ترین تصمیم مدیریتی در تاریخچه آلومینیوم ماندگار، یعنی انتقال شرکت به قلب آلومینیوم کشور شد.

شفیعی همچنین افزود: در فرآیند انتقال شرکت به شهرک صنعتی خیرآباد اراک زیرساخت‌های خط تولید نیز موردبازنگری و بهینه‌سازی اساسی قرار گرفت به‌گونه‌ای که به لحاظ کمیت و کیفیت تولید نسبت به شرایط حاکم در گرگان ارتقاء قابل‌توجهی را تجربه کردیم.

اثرات تخریبی جبران‌ناپذیری بر صنعت آنادایزینگ وارد شده استمدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیرۀ صنایع آلومینیوم ماندگار ادامه داد: متأسفانه آلومینیوم ماندگار نیز از فشارهای مضاعف اقتصادی و رکود حاکم بر بازار طی 2 سال اخیر مصون نبوده اما تمام توان خود را برای حفظ و وفاداری به ارزش‌های سازمانی خود یعنی کیفیت، مشتری مداری و نوآوری به کار بسته است. در چنین شرایطی با به‌کارگیری کارآمدترین شکل سیستم تصفیۀ پساب صنعتی، ایجاد اشتغال مستقیم برای بیش از 100 نفر و … هیچ‌گاه تعهدات اجتماعی خود را ازنظر دور نکرده‌ایم.

این فعال حوزه صنعت آلومینیوم بیان کرد: تداوم فشارهای اقتصادی و محیطی بر صنعت آلومینیوم منجر به کاهش توجهات به مقولۀ کیفیت شده که می‌تواند اثرات تخریبی جبران‌ناپذیری را بر پیکرۀ این صنعت و به‌ویژه بخش آنادایزینگ وارد آورد. به اعتقاد من برای صیانت از این صنعت و تعالی آن پس از عبور از بحران‌های کنونی، راهی جز پایبندی به استانداردهای کیفی نداریم.

منبع: پنجره ایرانیان

جهت تماس کارشناسان فروش

مشاوره رایگان

پس از ثبت شماره خود نهایتا تا 24 ساعت آینده کاری با شما تماس میگیرم