نشانه های بارز توسعه و کاهش حوادث

نشانه های بارز توسعه و کاهش حوادث

نشانه های بارز توسعه و کاهش حوادث

هفتمین همایش مسئولین ایمنی کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کارخراسان شمالی روز دوشنبه 3 مرداد 1401 در محل شرکت آلومینا ایران(جاجرم) با حضور 150 نفر از مسئولین ایمنی کارگاههای سطح استان برگزار شد.

برای خرید پنجره آکپا کلیک کنید.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن خرسندی از همدلی و تلاش کارکنان شرکت آلومینا در برگزاری این همایش گفت: نقش پر رنگ شرکت آلومینا در توسعه و پیشرفت شهرستان جاجرم و استان خراسان شمالی با دلسوزی ، صداقت و روحیه جهادی کارکنان و مدیریت شرکت کاملا قابل مشاهده می باشد.

مهدی اسلام خواه افزود: ایجاد اشتغال و صیانت از نیروی کار با وجود کارگاههای تولیدی و اقتصادی بزرگ با تلاش نیروی انسانی آن محقق خواهد شد.

وی تصریح کرد: ارتقاء دانش و فرهنگ ایمنی و تقویت رفتار های ایمن ، حوادث ناشی از کار که عوامل انسانی نقش اصلی آن را به خود اختصاص داده است توانسته با کاهش روبرو سازد که این مهم خود نشان دهنده توسعه خواهد بود.

اسلام خواه با توجه به اینکه در واحد های صنعتی سطح استان خراسان شمالی خطرات زیادی سلامتی کارگران را همواره تهدید می کند اظهار داشت: مدیریت ایمن در واحد های hse و نقش موثر مسئولین ایمنی در آموزش و پیشگیری از بروز حوادث بسیار مطلوب بوده است.

گفتنی است؛ همایش مزبور که در راستای هم اندیشی هر چه بیشتر و تقدیر از مسئولین ایمنی سطح استان خراسان شمالی با حضور 150 فعال در این زمینه در شرکت آلومینای ایران(جاجرم) برگزار شد و در پایان از 12 مسئول ایمنی و 7 کارگاه ایمن برتر استان با اهداء لوح تقدیر به عمل آمد.

منبع: باشگاه آلومینیوم

جهت تماس کارشناسان فروش

مشاوره رایگان

پس از ثبت شماره خود نهایتا تا 24 ساعت آینده کاری با شما تماس میگیرم