هافمن، دروپنجره دوست‌دار انرژی

هافمن، دروپنجره دوست‌دار انرژی

هافمن، دروپنجره دوست‌دار انرژی

آرمان وهاب‌زاده، مدیر بازاریابی و فروش شرکت هافمن با بیان اینکه ما مولد دانش هستیم، اظهار داشت: هافمن با تکنولوژی و دانش خود، موفق به تولید محصولات دوست‌دار انرژی شده است که به‌راحتی توان رقابت با نمونه‌های خارجی را دارد، مقاطع تولیدی هافمن به ۱۱ کشور با فرهنگ و اقلیم‌های متنوع صادر می‌شود.

برای استعلام قیمت در و پنجره هافمن کلیک کنید.

وی با اشاره به اینکه تولید، مصرف و پس از مصرف سه مبحث مهم در موضوع انرژی هستند و هزینه‌های هنگفتی دارند، ادامه داد: همیشه کنترل و ذخیره انرژی از برنامه‌های کشورهای توسعه‌یافته بوده است. استخراج انرژی، توزیع آن و تبعاتی که هنگام مصرف دارد، فعالیت در راستای تولید محصولات دوست‌دار انرژی را برای صنعت‌گران کشورهای مختلف، مهم کرده است.

وهاب‌زاده با اشاره به اینکه در صنعت تولید پنجره، پنجره‌های عایق‌ به‌منظور ذخیره انرژی تولید شدند، عنوان کرد: جایگزینی پنجره‌های آلومینیومی و آهنی با پنجره‌های یوپی‌وی‌سی به‌منظور ذخیره انرژی صورت گرفت تا عایق مناسبی برای صدا و دما باشد. این مزیت پنجره‌های عایق نیست بلکه رسالت تولید آن است.

وی گفت: هافمن، تنها شرکت دانش‌بنیان در حوزه تولید در‌وپنجره‌های یوپی‌وی‌سی در ایران است؛ یکی از دستاوردهای ما که به کمک همین دانش متخصصان تولیده شده، پروفیل کشویی تک و سه ریل است که پنجره‌های ۱۰۰ درصد عایق هستند.

منبع: پنجره ایرانیان

جهت تماس کارشناسان فروش

مشاوره رایگان

پس از ثبت شماره خود نهایتا تا 24 ساعت آینده کاری با شما تماس میگیرم