حافظان و خادمان محیط زیست

حافظان و خادمان محیط زیست

حافظان و خادمان محیط زیست

جتمع صنایع آلومینیوم جنوب، بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین کارخانه آلومینیوم کشور و غرب آسیا، روزی بیاد ماندنی را در راستای تجلیل و تکریم از حافظان، خادمان و پاسداران محیط زیست در کارنامه درخشان حوزه مسوولیت‌های اجتماعی خود ثبت نمود.

برای استعلام قیمت در و پنجره هافمن کلیک کنید.

مراسم تجلیل و تکریم از حافظان و خادمان محیط زیست شهرستان لامرد، رئیس و محیط بانان محیط زیست، همیاران محیط زیست، سمن‌های زیست محیطی، انجمن حامیان حیات وحش سادول، انجمن سبز گستران پاقلات و انجمن زمین و زندگی علامرودشت و حافظان محیط زیست کوه هوا، به همت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب برگزار شد.

در این آیین تجلیل و تکریم که در نوع خود و برای اولین بار به مناسبت گرامیداشت هفته جهانی محیط زیست و در سالن همایش شهدای لامرد آلومینیوم جنوب و با حضور ۶۰ نفر از خادمان و حافظان محیط زیست و مدیران و معاونین این واحد صنعتی برگزار شد، مهندس «مهدی زحمتکش» مدیرعامل آلومینیوم جنوب طی سخنانی با بیان این مطلب که نیل به اهداف توسعه پایدار و حفظ و حراست از محیط زیست کشور، در گرو همت عمومی اتفاق می‌افتد، از عزم جزم مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب در حمایت از محیط زیست و خادمان و حافظان این عرصه مهم سخن گفته و افزود: حمایت از محیط زیست را از جمله وظایف و تکالیف اصلی خود در حوزه مسوولیت‌های اجتماعی می‌دانیم. در این آیین مهندس برومند فر، رییس اداره محیط زیست شهرستان لامرد نیز طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب به جهت برپایی این آیین، با بیان مشکلات اداره محیط زیست شهرستان در بعد نیروی انسانی و بودجه‌ای، خواستار حمایت‌های لازم مسوولان و شرکت‌ها و صنایع مستقر از محیط زیست شهرستان شد.

در پایان این آیین با اهدای لوح و هدایایی از همیاران محیط زیست، محیط بانان و انجمن‌های مردمی محیط زیستی، تجلیل شد.

همچنین در این آیین کلیپ‌های زیبایی از محیط زیست بی نظیر کوه هوا، که توسط روابط عمومی مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب تهیه شده بود، به نمایش گذاشته شد که مورد توجه حضار قرار گرفت.

منبع: باشگاه آلومینیوم

جهت تماس کارشناسان فروش

مشاوره رایگان

پس از ثبت شماره خود نهایتا تا 24 ساعت آینده کاری با شما تماس میگیرم