نمایشگاه اختصاصی ایران در تاجیکستان

نمایشگاه اختصاصی ایران در تاجیکستان

نمایشگاه اختصاصی ایران در تاجیکستان

ششمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران با محوریت خراسان رضوی از 7 تا 10 اسفندماه امسال در شهر دوشنبه پایتخت تاجیکستان برگزار می‌شود.

برای استعلام قیمت در و پنجره هافمن کلیک کنید.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی با اعلام این خبر در نشست برگزاری نمایشگاه اختصاصی در تاجیکستان کمیسیون تجارت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی افزود: برگزاری این رویداد اقتصادی توسط شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد پس از اخذ مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران و پیگیری از طریق سفارت ایران در تاجیکستان خواهد بود.

مرتضی اشرفی با بیان اینکه نمایشگاه کالای اختصاصی ایران در تاجیکستان نخستین رویداد نمایشگاهی کشور بعد از شیوع کرونا است، از فعالان اقتصادی خراسان رضوی خواست بیش از گذشته در این نمایشگاه مشارکت داشته باشند.

وی با یادآوری اینکه نمایشگاه بین‌المللی مشهد طی سال‌های ۱۳۸۳، ۱۳۸۴، ۱۳۸۵، ۱۳۹۰ و ۱۳۹۸ نمایشگاه‌های اختصاصی ایران را در تاجیکستان برگزار کرده است افزود: امسال نیز این نمایشگاه با توجه به تاکید رئیس‌جمهوری مبنی بر تقویت تعاملات ایران با تاجیکستان و نظر استاندار خراسان رضوی مبنی بر گسترش مراودات با این کشور با توجه به ظرفیت‌های موجود در دوشنبه برگزار می‌شود.

منبع: پنجره ایرانیان

جهت تماس کارشناسان فروش

مشاوره رایگان

پس از ثبت شماره خود نهایتا تا 24 ساعت آینده کاری با شما تماس میگیرم