سوالات شما
_

سوالات متداول در هنگام خرید پنجره دوجداره

معمولاً افرادی که قصد خرید پنجره دوجداره مناسب یا تعویض پنجره های قدیمی خود را دارند با یکسری سؤالات مواجه خواهند شد.گروه صنعتی درساوین برای شما کاربران عزیز عمومی‌ترین و مهم‌ترین پرسش هارا جمع آوری کرده و در اختیار شما کاربران عزیز قرار داده تا بتوانید انتخاب و خریدی بهتر داشته باشید.در ادامه به بررسی سؤالات و پاسخ‌های آن‌ها خواهیم پرداختم :

سوالات متداول

۱ – خونه ما کنار خیابون یا مدرسه است آیا محصول شما میتونه مشکل منو حل کنه؟

پاسخ) پنجره های شرکت درساوین به لحاظ درزبندی با نوار لاستیکی EPDMو استفاده از شیشه های دوجداره با ضخامت ۴-۶ که توسط گاز آرگون پر شده است ، تاثیر مستقیم بر خنثی کردن صدا دارد و مشکل شما را بر طرف مینماید.

۲ –چرا نباید پنجره آهنی بخریم ، مزیت پنجره دو جداره نسبت به آهنی چیست؟

پاسخ) در حال حاضر قیمت پنجره دوجداره نسبت به پنجره های آهنی مناسب تر است ، زیرا بعد از خرید پنجره های آهنی میبایست مراحل نصب ، رنگ آمیزی و نصب شیشه را به طور جداگانه و با صرف وقت و هزینه انجام دهید. اما در پنجره های دو جداره تمامی مراحل از قبیل ابعاد برداری تا نصب کامل پنجره با یک مرحله انجام میشود.

۳ – یکی از آشناهامون upvc خریدن بعدارز یک مدت دفرمه شده است. چرا؟

پاسخ) شرکت درساوین به علت استفاده از گالوانیزه استاندارد با ضخامت ۱٫۵ میلیمتر و به صورت چرخش کامل در تمام طول پروفیل از این اتفاق جلوگیری میکند.

۴ – در خانه یکی از اقواممون ملاحظه شده است که بازشو upvc خودشو میندازه. چرا؟

پاسخ) شرکت درساوین با استفاده از یراق الات تنظیمی با کیفیت . و مونتاژ با دستگاه های تمام اتوماتیک و نصب پنجره توسط نصاب های مجرب این مشکل را به طور کامل برطرف نموده است .

۵ – یک جا دیدم پنجره دو جداره داشت ولی کنارش پر از خاک بود . علتش چیست؟

پاسخ) مشکل پیش آمده به علت عدم استفاده از نوارهای درز بندی غیر استاندارد و نصب و ریگلاژ نامناسب است. که شرکت درساوین این مشکل را حل نموده است.(با استفاده از نوارهای درز بندی استاندارد و آب بندی کامل در هنگام نصب)

۶ – پروفیل های upvc بعداز یک مدت تغییر رنگ میدهد ( زرد میشود) چرا؟

پاسخ) این مشکل به دلیل استفاده از پروفیل های نامرغوب به وجود می آید. که شرکت درساوین برای رفع این مشکل استفاده از پروفیل های مطرح بازار مانند ویستا بست و وین تک را توصیه میکند.

۷ – پنجره های upvc امن نیست و راحت بهش میشه نفوذ کرد؟

پاسخ) پنجره های آهنی در هنگام بسته شدن تنها یک نقطه اتصال بین بازشو و قاب وجود دارد . اما در پنجره upvc زامک هایی که وجود دارد در چند نقطه اتصال ایجاد خواهد کرد و باعث ایجاد اتصال کامل خواهد شد . و شیشه های پنجره آهنی تک جداره میباشد و با کوچکترین ضربه شکسته میشود. اما در پنجره های upvc با استفاده از شیشه های دوجداره مانع سخت تری در برابر شکستگی خواهد بود. پروفیل های upvc برخلاف تصور شکننده نیست .بنابراین میتوان گفت پنجره upvc استاندارد از لحاظ امنیت نسبت به پنجره های آهنی برتری دارد.

۸ – آلومنیوم هم محکم تره و هم تنوع رنگش بیشتره چرا باید از upvc استفاده کنم؟

پاسخ) در کنار تمام مزیت های پنجره آلومینیوم از جمله تنوع رنگ ، اما باید گفت که از لحاظ درز بندی و عایق بودن upvc برتری خواهد داشت . و بر اساس تجربه های قبلی عمر مفید پروفیل های upvc نسبت به الومنیوم بیشتر است.

۹ – توی شهر ما هوا خیلی گرمه یا سرده آیا upvc میتونه از بقیه بهتر باشد؟

پاسخ) به علت استفاده از شیشه های دو جداره بخش عمده ایی از این مشکل برطرف میشود . البته توصیه میشود درمناطق گرمسیر از شیشه های رنگی و در منطقه های سردسیر از شیشه های ساده استفاده شود.

۱۰ – upvc از چه چیزهایی تشکیل شده است؟

پاسخ) مشتقات نفتی به اضافه نمک طعام که پخته میشود در قالب قرار میگرد.و بصورت شمش های ۶ متری در می آید.

۱۱- تفاوت بین پروفیل های ویستابست ، وین تک و هافمن چیست؟

پاسخ)تفاوت در پروفیل ها فیزیکی و شیمیایی است . مانند وزن متر طول ، جداره ها . مواد اولیه و ضخامت . پروفیل ویستا نسبت به وین تک و هافمن برتری دارد. و لاستیک های درز بندی قابل استفاده در ویستا باید EPDEM باشد.

۱۲ – برند یراق الات شما چیست و چه برتری دارد؟

پاسخ) استفاده از یراق الات ترک (کاله کلیت) از لحاظ استحکام و استهلاک دارای کیفیت بسیار بالایی بوده . و بخاطر قابلیت ریگلاژی بودن این یراق الات در صورت افتادگی بازشو قابلیت تنظیم دارد .

۱۳ – قیمت پنجره دوچداره شما چقدر است؟

پاسخ) حدودا هر متر مربع ۴٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال و هر بازشو ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال ، قیمت نهایی توسط نرم افزارهای به روز بدست می اید.

۱۴- اختلاف قیمت پروفیل رنگی و سفید چقدر است؟

پاسخ) تفاوت در پنجره های رنگی و سفید تنها در پروفیل میباشد و در بقیه موارد مشترک میباشد ، تفاوت قیمت تمام شده در پنجره های رنگی و سفید حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد میباشد . که بستگی به یک طرفه و دو طرفه بودن دارد.

۱۵ – تفاوت شیشه ۲ جداره و ۳ جداره در چیست؟

پاسخ) تفاوت عمده در شیشه های دو جداره و سه جداره عایق بودن شیشه سه جداره در گرما و سرما میباشد. در بسیاری از موارد استفاده از شیشه دو جداره با ضخامت ۴-۶ میتواند مناسب باشد .

۱۶ – شرایط فروش همکاراتون از شما بهتره ، چرا باید از شما خرید کنم؟

پاسخ)در رابطه با این موضوع طی جلسات و مذاکرات قابل بررسی خواهد یود . شرایط فروش در شرکت درساوین متنوع میباشد.

۱۷ – چرا قیمت از یکسری از همکاراتون بیشتره؟

پاسخ) در صورت استفاده از اقلام مناسب و رعایت تمامی استاندارد ها قیمت پنجره دوجداره تفاوت چشمگیری وجود نخواهد داشت . مگر در یکی از موارد (پروفیل- شیشه-یراق –مونتاژ) تفاوت وجود داشته باشد. در ضمن پیش فاکتور ارائه شده این شرکت ، تمامی موارد در آن ذکر شده است و قیمت نهایی به مشتری داده میشود.در حالی برخی از همکاران بعضی از موارد را بعد از انعقاد قرارداد و شروع کار به مشتری اعلام میکنند.