جانمایی غرفه‌ها در چهاردهمین نمایشگاه دروپنجره تهران

جانمایی غرفه‌ها در چهاردهمین نمایشگاه دروپنجره تهران

مجری برگزارکننده نمایشگاه دروپنجره تهران گفت: جانمایی غرفه‌ها در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی دروپنجره و صنایع وابسته تهران آغاز شده است.

برای درخواست نمایندگی پنجره درساوین کلیک کنید.

بهزاد خانی با اشاره به استقبال بسیار خوب مشارکت‌کنندگان در این دوره از نمایشگاه افزود: فرایند ثبت‌نام و جانمایی غرفه‌های نمایشگاه در پنج گروه کالایی شامل دروپنجره و پروفیل آلومینیوم، دروپنجره و پروفیل یوپی‌وی‌سی، دروپنجره چوبی و ضدسرقت، ماشین‌آلات و یراق‌آلات از روز دوشنبه 5 اردیبهشت‌ماه سال جاری آغاز شده است.

وی افزود: خوشبختانه میزان استقبال از نمایشگاه تا این لحظه بسیار بیشتر از تصور و پیش‌بینی ما بوده به‌نحوی‌که تاکنون اکثر غرفه‌های سالن‌های اصلی و غرفه‌های ویژه به متقاضیان واجد شرایط واگذار شده است. تا این لحظه بالغ‌بر 12000 مترمربع فضای نمایشگاهی به غرفه‌های مشارکت‌کنندگان اختصاص یافته و این روند همچنان ادامه دارد.

خانی در پایان خاطرنشان کرد: به دلیل فرایند ساده و آسان ثبت‌نام در سایت و سامانه نمایشگاه و عدم نیاز به حضور مشارکت‌کنندگان، تمامی مراحل ثبت‌نام از دیدن نقشه تا انتخاب غرفه و تایید ستاد نمایشگاه و جانمایی در کمتر از 15 دقیقه صورت می‌گیرد.

گفتنی است، چهاردهمین نمایشگاه دروپنجره و صنایع وابسته تهران از 5 تا 8 تیرماه 1401 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

منبع: پنجره ایرانیان

جهت تماس کارشناسان فروش

مشاوره رایگان

پس از ثبت شماره خود نهایتا تا 24 ساعت آینده کاری با شما تماس میگیرم