توری پلیسه مگنتی

توری پلیسه مگنتی

توری های پنجره دارای اهمیت بسیار زیادی بوده و به خصوص در فصول گرم سال ارزش و اهمیتی دوچندان پیدا می کنند. توری پلیسه مگنتی یکی از انواع پراستفاده توری است. در این مقاله با این توری آشنا خواهیم شد.

برای کسب اطلاع از قیمت در و پنجره هافمن، اینجا کلیک کنید.

توری پلیسه در شکل ها و انواع مختلفی تولید می شود که پاسخگوی نیازهای متنوع افراد است.

آشنایی با توری پلیسه مگنتی

توری پلیسه مگنتی یکی از انواع متنوع توری پنجره است. به طور معمول از توری برای جلوگیری از ورود جشرات و گرد و غبار به فضای داخلی ساختمان استفاده می شود. موضوع مهم این است که، خرید و نصب توری پلیسه مگنتی در قاب هر پنجره می‌تواند به سادگی تا ۷۵ درصد باعث کاهش مصرف انرژی در محیط داخلی شود.

از ویژگی‌های مهم و جالب توجه این محصول می‌توان به خودکار بودن باز و بسته شدن آن اشاره کرد، به این معنی که پس از ورود و یا خروج با توجه به خاصیت مغناطیسی بودن آن توری خود به خود بسته خواهد شد. بیشترین کاربردی که موجب محبوبیت انواع مختلف توری‌ها در بین مصرف کنندگان شده است جلوگیری از ورود حشرات در زمان باز بودن پنجره‌ها به دلیل تعویض هوای داخلی به فضای داخلی است.

توری مگنتیتوری پلیسه مگنتی به گونه‌ای ساخته شده است که در صورت تمایل به باز گذاشتن پنجره‌ها در فصول گرم سال شما نباید هیچگونه نگرانی از بابت ورود حشرات به منزلتان داشته باشید. توع کارکرد توری پلیسه آهنربایی برای نصب روی درب‌های تراس یا غیره به گونه‌ای است که بعد از عبور شما از میان در، با توجه به آهنرباهای تعبیه شده در آن توری به صورت خودکار بسته خواهد شد. نوع طراحی توری مگنتی، شباهت خیلی زیادی به توری پلیسه دوطرفه دارد. این توری ها برای پنجره های عرض بیشتر از ۳ متر مورد استفاده قرار می گیرند و با مگنت در وسط پنجره به هم وصل می گردند.

تنوع توری های مگنتی

توری های مگنتی به طور کلی دارای دو نوع هستند. این دو نوع شامل توری پلیسه یک طرفه و دوطرفه می شود. در مدل یک طرفه این توری ها همان طور که از نامش پیداست تنها از یک طرف باز می شوند و مناسب برای پنجره های معمولی هستند. در مدل دیگر که همان دوطرفه است توری از وسط باز شده و این نوع توری مناسب برای پنجره های بزرگ است.

برای درخواست نمایندگی پنجره درساوین اینجا کلیک کنید.

مزایای توری پلیسه مگنتی

 • متنوع بودن در رنگ
 • تولید و نصب سریع
 • طول عمر بالا و صرفه اقتصادی
 • وجود قفل مگنتی و بسته شدن خودکار توری
 • امکان نصب بر روی همه درب و پنجره‌ها
 • امکان جمع شدن توری و اشغال فضای کم
 • مقاومت در مقابل تغییرات دمایی
 • شستشوی آسان توری پنجره و قابلیت جداسازی آن در مدل دبل فریم
 • تعمیر و رگلاژ آسان
 • ضد اشتعال به دلیل جنس توری
 • عدم زنگ‌زدگی

توری پلیسه مگنتی چیست؟نصب و قیمت توری مگنتی

اساسا شرکت‌های سازنده توری پلیسه مگنتی را به صورت بدون فریم تولید و عرضه می کنند. ساختار اصلی این توری ها تشکیل شده از یک پارچه‌ی توری و قطعات آهنربایی است. پارچه‌ی توری آهنربایی، با توجه به برندهای مختلف متفاوت بوده که از وسط به شکل طولی به دو قسمت تقسیم می‌گردد. این دو قسمت نیز توسط چندین تکه آهنربا به هم متصل می‌گردند. به طور کلی قیمت توری پلیسه با توجه به مساحت آن به مترمربع و مدل و رنگ آن تعیین می‌شود. ما در این جا عوامل موثر بر قیمت را به صورت مختصر بیان خواهیم کرد:

برای خرید پنجره آکپا، اینجا کلیک کنید.
 • اندازه قاب پنجره: اصلی ترین موضوع اثرگذار بر قیمت توری پلیسه مگنتی، ابعاد چارچوب درب و پنجره است که تعیین‌کننده متراژ توری مورد استفاده در ساخت و در نتیجه مجموع کل هزینه کار است.
 • نوع و جنس توری: نوع و جنس توری بسیار متنوع است، این توری ها به دلیل قرار گرفتن در معرض باران و آفتاب و گردوخاک، باید کیفیت بسیار بالایی داشته باشند. جنس پلی استایرن بهترین نوع از توری پنجره است که کیفیت و ماندگاری مناسب تری را داراست.

سخن پایانی

استفاده از توری در فصل تابستان بسیار زیاد اتفاق می افتد و لازم است که شما توجه ویژه ای به انتخاب توری مورد نظرتان متناسب با ویژگی های پنجره خود داشته باشید. در این مقاله با توری پلیسه مگنتی آشنا شدیم. امید است این نکات مورد توجه شما قرار بگیرد.

مقالات زیر را از دست ندهید:

جهت تماس کارشناسان فروش

مشاوره رایگان

پس از ثبت شماره خود نهایتا تا 24 ساعت آینده کاری با شما تماس میگیرم