اخذ گواهینامه‌های مدیریتی آلومینیوم ماندگار

اخذ گواهینامه‌های مدیریتی آلومینیوم ماندگار

اخذ گواهینامه‌های مدیریتی آلومینیوم ماندگار

شرکت صنایع آلومینیوم ماندگار پس از برنامه‌ریزی و تلاش مستمر در جهت استانداردسازی استقرار فرآیندهای مختلف سازمانی، موفق به اخذ ( و در برخی موارد تمدید) گواهی‌نامه‌های بین‌المللی در حوزه‌های زیر از مرجع صدور EIQM ایران-کانادا گردید.

برای خرید پنجره آکپا کلیک کنید.

سیستم مدیریت یکپارچه IMS

شرکت صنایع آلومینیوم ماندگار با اخذ گواهی‌نامۀ سیستم مدیریت یکپارچه، تعهد و الزام خود را به رعایت اصول سه استاندارد ISO9001، ISO14001 و ISO45001 در معرض قضاوت عمومی قرار داد. در سیستم مدیریت یکپارچه، استاندارد ISO9001 به موضوع مدیریت کیفیت تولیدات یا خدمات سازمان می‌پردازد. استاندارد ISO14001 (مدیریت زیست محیطی) بیانگر این است که عناصر یک نظام مدیریت، در ضمن انجام فرآیندهای تولیدی و خدماتی، به حفظ سلامت محیط‌ زیست اهمیت داده و اقدامات ضروری در این راستا را انجام می‌دهند.

در واقع سازمان‌های دارنده گواهینامه ISO14001، به محیط زیست آسیبی وارد نمی‌کنند. اخذ استاندارد ISO45001 (م) نشان می‌دهد که سازمان به دنبال حذف یا به حداقل رساندن ریسک‌های ایمنی و بهداشتی برای کارکنان و سایر طرف‌های ذینفع که ممکن است در معرض این ریسک‌ها قرار گیرند، می‌باشد. اخذ گواهینامه ISO45001 توسط سازمان‌ها دال بر توجه آن‌ها به ایمنی و سلامت کارکنان و ذینفعان است.

سیستم مدیریت ایمنی، سلامت و محیط زیست (HSE-MS)

مهم‌ترین کارکردهای تعهدِ شرکت صنایع آلومینیوم ماندگار به الزامات این سیستم عبارتند از: پیشگیری و جلوگیری از بروز حادثه، هماهنگی تمامِ جنبه‌های بهداشت و ایمنی پروژه‌ها، مطابقت با تمام مقررات و الزامات HSE مربوط به ساخت و ساز، اطمینان از سلامت و ایمنی کارگران، کاهش خطرات احتمالی و توصیه‌های تخصصی و ایمنی در جهت ایجاد یک فرهنگ ایمنی در درازمدت.

سیستم‌های ارزیابی رضایتمندی مشتریان (ISO10004:2018)

مطالعات نشان داده‌اند که تنها ۴% از مشتریان در صورت نارضایتی، موضوع را با تأمین کننده در میان می‌گذارند و ۹۶% مابقی بدون طرح شکایت، اقدام به ترک سازمان می‌نمایند. بر اساس این تحقیقات، هریک از این شاکیانِ خاموش به طور میانگین با 10 مشتری بالقوه دیگر در مورد ضعف تولیدات و خدمات تأمین کننده صحبت می‌کنند. این روندِ نامیمون بدون آنکه نمودِ بیرونیِ آشکاری داشته باشد، به موقعیت شرکت تأمین کننده در بازار آسیب جدی وارد خواهد نمود. هدف صنایع آلومینیوم ماندگار از دریافت گواهینامه‌های ISO10004 و ISO10002 اینست که از رخ دادن این اتفاقات جلوگیری کند.

منبع: باشگاه آلومینیوم

جهت تماس کارشناسان فروش

مشاوره رایگان

پس از ثبت شماره خود نهایتا تا 24 ساعت آینده کاری با شما تماس میگیرم