سلول احیا شماره 200 مجتمع صنایع آلومینیوم

سلول احیا شماره 200 مجتمع صنایع آلومینیوم

احضور دکتر نیکزاد نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، دکتر موسوی نماینده مردم شهرستان های لامرد و مُهر در مجلس شورای اسلامی، مهندس زحمتکش مدیرعامل مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب، جمعی دیگر از مسوولان ارشد کشوری، استانی و محلی، سلول احیا شماره 200 مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب وارد مدار تولید شد.

برای خرید پنجره آکپا کلیک کنید.

دکتر نیکزاد در بازدید خود از مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب در جریان آخرین وضعیت تولید در بزرگ ترین و مدرن ترین کارخانه آلومینیوم کشور قرار گرفت و با تقدیر از تلاش های مدیریت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب، اشتغال زایی یک هزار و 700 نفر از جوانان متخصص در مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب را یک دستاورد بسیار مهم و ارزشمند برای این کارخانه بزرگ برشمرد.

درجریان این بازدید همچنین مهندس زحمتکش مدیرعامل مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب نیز طی سخنانی آخرین وضعیت تولید و میزان اشتغال زایی در مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب ارائه نمود و گفت: 90 درصد از نیروهای مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب بومی باشند.

وی افزود: مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب به عنوان بزرگ ترین و مدرن ترین مجتمع صنایع آلومینیوم کشور با اعتباری بالغ بر 10 هزار میلیارد تومان طی 4 سال اجرایی و به بهره برداری رسیده و اکنون 1770 نفر در آن مشغول به فعالیت هستند.

مهندس زحمتکش عنوان کرد: با توجه به اقدامات صورت گرفته و رسیدن مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب به توان اسمی خود و ظرفیت تولید 300 هزار تن شمش آلومینیوم، این تعداد به اشتغال 2 هزار نفر می انجامد که طی 2 ماه آینده اجرایی خواهد شد.

منبع: باشگاه آلومینیوم

جهت تماس کارشناسان فروش

مشاوره رایگان

پس از ثبت شماره خود نهایتا تا 24 ساعت آینده کاری با شما تماس میگیرم