بهره‌برداری از واحد آندسازی آلومینیوم جنوب

بهره‌برداری از ظرفیت کامل واحد پخت آندسازی آلومینیوم جنوب

بهره‌برداری از واحد آندسازی آلومینیوم جنوب

سیستم آتش فایر سوم کارگاه پخت واحد آند، صنایع آلومینیوم جنوب پس از تلاش‌های فراوان و رفع موانع موجود، به همت متخصصان جوان و نخبه این واحد صنعتی به بهره‌برداری رسید.

جهت دریافت نمایندگی گروه صنعتی درساوین  کلیک کنید.

به نقل از روابط عمومی مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب، فایر مذکور جهت تولید آندهای لازم برای لوپ سوم واحد احیاء که در آینده نزدیک به بهره‌برداری خواهد رسید، وارد مدار تولید شده است و این اقدام مهم‌ترین گام در راستای بهره‌برداری از ظرفیت کامل واحد پخت آند سازی یعنی ۱۶۴۰۰۰ تن در سال است که بیشترین مقدار تولید آن در صنعت آلومینیوم کشور است و تولید پایدار آلومینیوم با ظرفیت کامل یعنی ۳۰۰ هزار تن را تضمین می‌کند.

در آیین راه‌اندازی فایر سوم پخت آند، مهندس زحمتکش مدیرعامل مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات، تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته توسط مهندسین، کارشناسان، متخصصین جوان و نخبه بومی منطقه و پرسنل واحد آند، این اتفاق مبارک را در صنعت آلومینیوم کشور بی‌نظیر خواند که می‌تواند نویدبخش روزهای خوب و آینده‌ای روشن در مجموعه سالکو باشد.

وی اظهار امیدواری کرد با تولید ۱۰۰ درصد آند موردنیاز و بدون اتکا به واردات آند و یا دغدغه و نگرانی نسبت به تامین آن ظرف یک ماه تا دو ماه آینده، بتوانیم به ظرفیت اصلی و رسمی تولید آلومینیوم دست یابیم.

اضافه می‌شود هر لوپ احیا شامل ۸۶ سلول می‌شود که فایر سوم واحد پخت از هم‌اکنون، تولید آندهای لازم برای لوپ جدید را آغاز خواهد کرد.

شایان‌ذکر است که هم‌اکنون دو لوپ ۸۶ سلولی در واحد احیاء مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب در حال بهره‌برداری است و متناسب با آن دو مجموعه فایر در کارگاه پخت وظیفه تولید بلوک‌های آند لازم را به عهده دارند.

منبع: پنجره ایرانیان

جهت تماس کارشناسان فروش

مشاوره رایگان

پس از ثبت شماره خود نهایتا تا 24 ساعت آینده کاری با شما تماس میگیرم

Call Now Button