اخبار و اطلاعیه ها

تحول بازار یراق آلات

تحول بازار یراق آلات

تحول بازار یراق آلات

فرماندار تبریز در جریان بازدید از آماده‌سازی خط تولید یراق‌آلات در و پنجره در تبریز گفت: با ورود شرکت آهن فولاد و جهان به این عرصه، بازار یراق‌آلات در و پنجره نه تنها در استان بلکه در کشور نیز متحول می‌شود.

برای خرید پنجره آکپا کلیک کنید.

بهروز مهدوی با اشاره به اینکه هم اکنون درصد بالایی از یراق‌آلات مورد نیاز کشور وارداتی است ابراز امیدواری کرد: با آماده به کار شدن این خط تولید در ماه‌های آتی، ضمن بومی‌سازی این محصول، نیاز کشور نیز تامین خواهد شد.

همتیان مدیرعامل شرکت آهن و فولاد جهان نیز در این بازدید گفت: با این حجم از وابستگی کشور به حوزه یراق‌آلات در و پنجره، از دو سال پیش، بومی‌سازی این محصول در دستور کار شرکت قرار گرفت.

وی با اشاره به پیچیده بودن ورود به تولید و ساخت این نوع یراق‌آلات گفت: این شرکت با طراحی کامل خط تولید، بصورت حرفه‌ای و تمام اتوماتیک وارد عرصه شده است و هم اکنون این خط تولید 90 درصد پیشرفت کار دارد، و در ماه‌های آتی به بهره‌برداری خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت آهن و فولاد جهان گفت: این خط تولید، ظرفیت تولید 2 میلیون و 400 هزار دستگیره در و 5 میلیون دستگیره پنجره در سال را دارد.

مدیرعامل شرکت آهن و فولاد جهان با بیان اینکه قیمت یراق‌آلات تولیدی در شرکت 25 درصد پایین‌تر از تولیدات مشابه خارجی خواهد بود گفت: تولید یراق‌آلات تک حالته و دو حالته نیز در برنامه‌های آتی شرکت قرار دارد تا سبد محصول تکمیل شود.

شرکت آهن و فولاد جهان در بحث فولاد و سازه‌های فلزی قدمتی 60 ساله دارد و هم اکنون سهمی 70 تا 80 درصدی در تولید پروفیل‌های تقویتی کشور دارد.

منبع: باشگاه دروپنجره نما

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.