خرید آسان

خرید آسان در پنجره از درساوین

مونتاژ ما

کیفیت بالا و یکسان

_

در گروه صنعتی درساوین مونتاژ درب و پنجره upvc و آلومینیوم ، توسط ماشین‌آلات تمام اتوماتیک صورت می‌گیرد که توانسته‌ایم میزان خطا و دخالت انسانی را کاهش دهیم و کیفیت را بالا و یکسان در مراحل مونتاژ را داشته باشیم و محصولی استاندارد را به دست شما برسانیم.

مونتاژ گروه صنعتی درساوین بر اساس الزامات فنی درب و پنجره دوجداره می‌باشد که شامل قسمت‌های اصلی زیر می‌باشد:

  • طرح و تیپ  بر اساس نیاز مشتری و استاندارد مهندسی
  • برش پروفیل
  • کلاف پروفیل
  • نصب لاستیک و نوار مویی
  • نصب قطعات مکانیکی یراق‌آلات
  • کنترل کیفیت نهایی مونتاژ
  • بسته‌بندی و ارسال سالم محصول به پروژه مشتریان

تحویل سریع و به موقع

بدون تاخیر

_

ما در گروه صنعتی درساوین ظرفیت و توانایی درب و پنجره دوجداره را در پروژه‌های کوچک در 3 روز کاری و پروژه‌های انبوه و بزرگ شما در اسرع وقت و 6 روز کاری انجام می‌دهیم.همچنین با اکیپ‌های نصب آماده‌ به‌ خدمت نصب پروژه‌های کوچک را در 2 روز کاری و پروژه‌های بزرگ را در 4 روز کاری نصب و تحویل دهد.همچنین تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب و در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

تحویل سریع پنچره درساوین

نمایندگی های سراسر کشور

خدمت رسانی در سراسر کشور

_

گروه صنعتی درساوین تولید کننده پنجره دوجداره با سیستم Upvc  و آلومینیوم در سطح کشور دارای نمایندگان و عاملان فروش می باشد.از جمله میتوان به نمایندگی پنجره دوجداره وین تک در مازندران ، یا نمایندگی پنجره دوجداره وین تک در کاشان نیز اشاره کرد. ضمناً شرکت دُرساوین با 30 نمایندگی در سراسر کشور قادر است درب و پنجره های تولیدی خود را در سراسر کشور تحویل و نصب نماید.با نمایندگانی که در سرتاسر کشور می باشند ، گروه صنعتی درساوین آمادگی انجام پروژه های درب و پنجره شمارا خواهد داشت.

در صورت تمایل جهت مشاهده قیمت پنجره دوجداره ویستابست کلیک کنید.

پنجره دوجداره خاص 

پنجره های قوس دار

_

ما در گروه صنعتی درساوین با تکنولوژی کوره خم و میز خم توانایی انجام هرگونه پنجره قوس‌دار را با بالاترین کیفیت ، با سطحی صاف و بدون موج را به شما تحویل می‌دهیم.پنجره دوجداره قوس‌دار علاوه بر مزیت‌های پنجره دوجداره تأثیر بسزایی در زیبایی خانه و ساختمان شما دارد.شکل قوس‌دار پنجره باعث می‌شود که بتوان شکل‌های مختلفی در طرح پنجره به وجود آورد که جذابیت فراوانی به خانه یا ساختمان شما می‌دهد.ترکیب پنجره قوس‌دار با سایر پنجره‌ها باعث می‌شود تلفیقی از معماری سنتی و مدرن در نمای ساختمان خود را داشته باشید.همچنین درساوین در سبد کالایی خود بالکن شیشه ای ریلی خود را اضافه کرده است.

پنجره دوجداره خاص

پروفیل رنگی

رنگبندی کامل

_

ما در گروه صنعتی درساوین جهت کامل کردن سبد کالای خود از انواع پروفیل رنگی با سیستم‌های مختلف که از دید ما استاندارد هستند در انواع رنگ‌ها و طرح‌ها جهت زیبایی بیشتر ساختمانتان را برای شما داریم.معمولاً پروفیل پنجره دوجداره به‌صورت سفید می‌باشد که این سفیدی پروفیل با توجه به فرمولاسیون و مواد خام مورداستفاده می‌باشد.گروه صنعتی درساوین در جهت پاسخگویی به سلیقه مشتریان خود و کامل کردن سبد کالایی خود اقدام بر تولید پروفیل رنگی با رنگ‌بندی کامل و متنوع نموده است.

پروفیل رنگی درساوین

تکنولوژی های و ماشین ها

دستگاه های بروز

_

مورات در سال 1983 به‌عنوان پیشگام در تولید ماشین‌آلات پروفیل‌های پی‌وی‌سی و آلومینیوم تأسیس شد.مورات با استفاده از زیرساخت‌های صحیح خود ، و با استفاده از منابع صنعت ملی و همچنین نیروی کار و مهندسی ترکیه ، در مدت کوتاهی برند شماره یک این صنعت تبدیل‌شده است و تاکنون جایگاه خود را در کشور ترکیه حفظ کرده است.امروز مرات ماشین‌آلات خود را به 85 کشور صادر می‌کند و خدمات فنی خود را در سراسر جهان ارائه می‌دهد.

تکنولوژی-و-ماشین-های-درساوین-1
تکنولوژی-و-ماشین-های-درساوین-1
تکنولوژی-و-ماشین-های-درساوین-1

گارانتی درساوین

ضمانت نامه پنجره

_

ما در گروه صنعتی درساوین گارانتی اجزای پنجره به‌صورت جداگانه تحویل مشتری میدهیم.با عقد گارانتی مکتوب ، پروفیل و یراق‌آلات و به‌غیراز این‌ها ، ما مونتاژ خود را هم به‌صورت 60 ماه گارانتی ریگلاژ می‌کنیم.

گارانتی درساوین شامل موارد زیر میباشد : 

1 – مدت زمان گارانتی نصب 60 ماه پس از تحویل پروژه می باشد که پیمانکار ارائه کلیه خدمات فنی (بخارزدگی شیشه و ریگلاژ درب و پنجره) را طی مدت مذکور ضمانت می نماید.

2- خدمات پس از فروش شرکت پس از زمان گارانتی 5 ساله، 10 سال خدمات پس فروش است که با اخذ هزینه های ایاب و ذهاب و تجهیزات مربوطه کار در تعهد خریدار می باشد.

3- فروشنده موظف گردید که مهلت لازم جهت بازدید اقدام تولیدی و تحویلی در درب کارخانه را برای مشتری فراهم نماید.

4- فروشنده موظف است پیش از انعقاد عقد مشتری را نسب به سطح کیفی و قیمتی محصولات و خدمات آگاه نماید تا مشتری با شناخت کامل از آنها نوع مدنظر را برگزیند. امضای عقد بمنزله عبور از این فرآیند وانجام  این تکلیف از سوی فروشنده می باشد.

5- در صورتی که حسب اعلام مشتری و تایید کارشناس اجرایی گروه تولیدی درساوین اقلام و خدمات تحویلی با نوع انتخابی مشتری مطابقت نداشته باشد فروشنده موظف به تعویض و جبران مورد، در نزدیکترین زمان خواهد بود

در صورت تمایل جهت مشاهده قیمت پنجره دوجداره وین تک کلیک کنید.

خدمات پس از فروش درساوین

جهت تماس کارشناسان فروش

مشاوره رایگان

پس از ثبت شماره خود نهایتا تا 24 ساعت آینده کاری با شما تماس میگیرم