قیمت پنجره دوجداره Upvc لمینت

یو پی وی سی مخفف کلمه پلی وینیل کلرید پلاستیک می باشد.یک فرم جامد از ماده پی وی سی که در درجه اول برای ساخت لوله و قاب پنجره از آن استفاده می شود.از مزیت های مهم پنجره دوجداره Upvc میتوان به مقاومت و دوام بالای آن اشاره کرد.امروزه پنجره های دوجداره با سیستم یو پی وی سی در کشور ما بسیار پر طرفدار می باشد.

با وجود مطرح بودن پنجره دوجداره در ایران معمولا این پرسش برای خریداران پیش می آید که :
  •  چطور میتوان پنجره خود را رنگ کرد؟
  • لمینت چیست؟
  • تفاوت قیمت پروفیل های سفید با پروفیل های پنجره دوداره Upvc لمینیت در چیست؟
  • چه راه هایی برای رنگ آمیزی پنجره دوجداره Upvc وجود دارد؟
پروفیل لمینت

اطمینان حاصل کنید که نوع صحیح رنگ آمیزی را ابرای پنجره دوجداره Upvc خود انتخاب کرده اید. شما باید یک نوعی از رنگ آمیزی را برای پنجره Upvc خود در نظر بگیرید که با پروفیل بتواند بخوبی پیوند بخورد.رنگی انتخاب کنید که محافظت مناسبی در بابر اشعه ماور بنفش داشته باشد.برخی از محبوب ترین رنگ ها سفید ، خاسکتری ، سبز تیره ، آبی تیره و سیاه هستند.که با توجه به ساختمان خود میتوانید تصمیم بگیرید که چه رنگی باعث افزایش جذابیت ساختمانتان خواهد شد.یو پی وی سی را قبل از رنگ آمیزی آماده کنید که سطح آن خشک و تمیز باشد .

در صورت تمایل جهت مشاهده قیمت پنجره دوجداره وین تک کلیک کنید.

پروفیل لمینت

معمولا پروفیل های یو پی وی سی در حالت عادی به دلیل مواد اولیه استفاده شده بصورت سفید رنگ هستند.پروفیل هایی لمینت شده معمولا دارای مزایایی نظیر : ثبات رنگ در شرایط مختلف آب و هوایی ، تنوع رنگی بالا ، ضد خط و خش بودن بیشتر و آسانی در نظافت پنجره هایتان را برایتان به همراه دارد.پروفیل لیمنت در راستای پاسخ گویی به سلیقه های مشتریان و برطرف نمودن تعادل رنگی بین پنجره و نما تولید شده میباشد.قیمت پنجره دوجداره Upvc لیمنت نسبت به پروفیل سفید تا ۲۰ درصد افزایش قیمت خواهد داشت.

در صورت تمایل جهت مشاهده بهترین قیمت پنجره دوجداره ویستابست کلیک کنید.

قیمت-پنجره-دوجداره-Upvc-لمینیت
انواع پروفیل لیمنت

انواع پنجره دوجداره upvc لیمنت را میتوان به ۳ دسته کلی زیر تقسیم بندی کرد :

  • بیرون لمینت
  • درون لمینت
  • دو رو لیمنت

در پروفیل های بیرون لیمنیت از پروفیل های با مغذی سفید استفاده می شود.بنا به درخواست مشتریان طرح بیرونی پنجره متناسب با نمای ساختمانیتان از یک طرف لیمنت می شود.در پروفیل های دو رو لمینت باید از پروفیل های با مغز قهوه ای یا همرنگ لمینت استفاده شود.قیمت پنجره دوجداره Upvc لیمنت شما حدود ۲۰ درصد افزایش قیمت خواهد داشت.

درصورت تمایل جهت مشاهد مناسب ترین قیمت پنجره دوجداره هافمن کلیک کنید.

رنگ پروفیل

در این صورت با توجه به کد رنگ انتخابی شما پروفیل پروژه با ماشین آلات روز آلمان و رنگ پایه Zobel رنگ می شود و در آخر پنجره دوجداره بسته بندی شده با کمال سلامت در پروژه شما نصب میگردد و زیبایی خاصی به ساختمان شما خواهیم داد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا در جای خالی عدد مورد نظر را وارد نمایید *

Call Now Button