پنجره دوجداره هافمن ، چشم های زیبای ساختمان

پنجره دوجداره هافمن، چشم های زیبای ساختمان

پنجره عضو مهم و بسیار تاثیرگذار یک ساختمان با هر نوع کاربری و استفاده ای است. در واقع پنجره همچون چشم ساختمان عمل می کند و در زیبایی آن به طور چشمگیری کارکرد دارد. در این مقاله به بررسی ویژگی های پنجره دوجداره هافمن به عنوان یکی از مهمترین و باکیفیت ترین پنجره های دوجداره می پردازیم و با آن آشنا می شویم.

برای استعلام قیمت در و پنجره هافمن، اینجا کلیک کنید.

اساسا کاربرد پنجره دوجداره برای همه ثابت شده و مشخص است واکثر سازندگان علاقمند به استفاده از این نوع پنجره ها برای ساختمان خود هستند.

در این میان و با افزایش محبوبیت پنجره های دوجداره، تنوع برند ها به شکل چشمگیری افزایش یافته است. پنجره دوجداره هافمن یکی از قدیمی ترین و با کیفیت ترین انواع پنجره دوجداره است.

چرا از پنجره پنجره دوجداره هافمن استفاده کنیم؟

در زندگی شهری کنونی و وجود حجم بالای آلودگی صوتی که تقریبا در همه جا پراکنده شده و راه فراری از آن وجود ندارد، پنجره دوجداره راه حلی مطمئن برای کاهش این مشکل خواهد بود.

از طرفی خاصیت عایق بودن این پنجره جلوی ورود حجم بالای گرد و غبار موجود را در محیط می گیرد و برای یک فضا انتخابی درست و مناسب و همچنین کاربردی خواهد بود. در فصول سرد و گرم سال نیز این پنجره ها جلوی هدر رفت انرژی و تبادل دما را خواهند گرفت. با استفاده از پنجره دوجداره به انرژی کمتری برای سرد و گرم کردن فضای داخلی احتیاج خواهد بود. با تمام این توضیحات مشخص می شود که استفاده از پنجره دوجداره تا چه میزان مهم و کاربردی است.

ویژگی های پنجره دوجداره هافمن ساختار پنجره دوجداره هافمن

پنجره دوجداره هافمن همچون تمامی پنجره های دوجداره و همان طور که از نام آن پیداست از دو عدد شیشه تشکیل شده است که به کمک یک اسپیسر غالبا آلومینیومی از هم فاصله گرفته اند. در میان این دو شیشه برای افزایش خاصیت عایق بودن از گاز آرگون استفاده می شود.

جنس فریم این پنجره ها از upvc است. می توان گفت، چندین سال است که پروفیل های upvc از بهترین و پرکاربرد ترین پروفیل ها در صنعت در و پنجره هستند.

برای درخواست نمایندگی پنجره درساوین اینجا کلیک کنید.

یو پی وی سی، جایگزین مهمی برای انواع پروفیل های فلزی است که کارکرد نامناسبی داشتند و همواره عملکرد آن ها با اشکالات فراوانی روبه رو بوده است.

از طرفی باید گفت که این پروفیل ها علاوه بر خاصیت عایق مناسب، قابل بازیافت بوده و عملکرد مناسبی در برابر شرایط جوی متنوع دارند.

پروفیل های یو پی وی سی، تنوع طرح و رنگ مناسبی نیز دارند.

پنجره دوجداره هافمنویژگی های پنجره دوجداره هافمن

پنجره دوجداره هافمن با استفاده از با کیفیت ترین متریال و بهترین روند تولید ممکن و همچنین استفاده از دستگاه های پیشرفته، پنجره های دوجداره ای را تولید می کند که پاسخگوی تمامی نیاز های سازندگان و طراحان است.

پنجره های دوجداره هافمن از لحاظ خاصیت عایق بودن در بهترین کیفیت قرار دارند و عایق بسیار مناسبی در مقابل آلودگی های صوتی، ورود گرد و غبار و  تبادل دما هستند.

ترکیب مجموع شیشه مناسب و با کیفیت و همین طور پروفیل upvc، یک پنجره دوجداره با کیفیت را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد و آسایش و راحتی را به محیط انتقال می دهد.

برای خرید پنجره آکپا، اینجا کلیک کنید.

انواع پنجره دوجداره هافمن

پنجره دوجداره در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود. دست طراحان و معماران برای انتخاب پنجره دوجداره متناسب با فضایی که طراحی کرده اند کاملا باز است.

پنجره دوجداره تک حالته

این پنجره بر روی یک محور و به طور افقی باز می شود. همچنین این پنجره بسیار پرکاربرد بوده و قیمت مناسبی نیز دارد.

پنجره دوجداره دوحالته

این پنجره ها بر روی محو افقی و عمودی با استفاده از تنها یک دستگیره باز می شوند. این امکان باز شدن از دو جهت ویژگی منحصر به فرد و بسیار کاربردی ای است که این پنجره داراست.

امنیت و راحتی باز و بسته شدن این پنجره ویژگی اساسی آن است.

پنجره دوجداره ثابت

این پنجره ها ثابت بوده و تنها کارگرد نورگیری دارند. پنجره های ثابت امکان باز و بسته شدن را ندارند.

از این نوع از پنجره تنها استفاده های خاصی صورت می گیرند و زیاد مناسب فضای مسکونی نخواهند بود.

پنجره دوجداره فولکس واگنی

باز وبسته شدن پنجره فولکس واگنی به شکل کشویی بوده و این پنجره بر روی یک ریل حرکت می کند.

این نوع از پنجره برای فضاهای کوچک که با محدودیت مواجه هستند، بسیار مناسب است. این ویژگی حرکت روی ریل و کشویی بودن پنجره فولکس واگنی آن را خاص و ویژه می کند و بیشترین کاربرد را در فضاهای مسکونی دارد.

پنجره دوجداره آکاردئونی

همان طور که از نامش نیز پیداست پنجره آکاردئونی مانند آکاردئون باز و بسته می شود. این پنجره نیز نسبتا جای کمی را اشغال می کند.

این پنجره ها بیشتر برای پارتیشن بندی موقت کاربرد دارند.

پنجره دوجداره کلنگی

این پنجره ها از بالا به پایین باز می شوند و بیشتر کاربرد آن ها در فضا های زیر زمین و یا گلخانه ها و از این قبیل فضا ها است.

سخن پایانی

پنجره دوجداره مناسب و انتخاب دقیق و درست آن بسیار مهم و جدی است. پنجره دوجداره هافمن یکی از معتبرترین برند های پنجره بوده و بسیار قابل اطمینان می باشد. در این مقاله به بررسی این برند پنجره پرداختیم.

امیدواریم این مطالب مورد توجه و استفاده شما قرار بگیرد.

مقالات زیر را از دست ندهید:

جهت تماس کارشناسان فروش

مشاوره رایگان

پس از ثبت شماره خود نهایتا تا 24 ساعت آینده کاری با شما تماس میگیرم