پروفیل وین تک بهتر است یا ویستابست؟

پروفیل وین تک بهتر است یا ویستابست؟

امروزه با محبوبیت ویژه ای که پنجره های دوجداره دارند و اهمیت فراوانی که برای سازندگان وجود دارد، پروفیل های متنوعی با انواع برند ها در بازار موجود هستند. در این مقاله پروفیل وین تک را با پروفیل ویستابست مقایسه می کنیم.

برای استعلام قیمت در و پنجره هافمن، اینجا کلیک کنید.

تنوع برند پروفیل به حدی زیاد است که در هنگام خرید به طور جدی نیاز به مشاوره و بررسی فراوان است. بهتر است پیش از خرید به طور دقیق تمام قابلیت های یک برند را شناخته و انتخاب دقیقی داشته باشید.

پروفیل وین تک

پروفیل وین تک از تکنولوژی های بسیار بالای کشور های مختلف استفاده می کند. این پروفیل سابقه ی بسیار طولانی در صنعت در و پنجره دارد. سابقه و کیفیت بالا و همچنین قیمت بسیار مناسب پروفیل های وین تک، رقابت با آن را بسیار دشوار کرده است. پروفیل های این برند در انواع مدل ها و رنگ ها، با ویژگی های متنوع در بازار موجود می باشند.

پروفیل وین تکویژگی های پروفیل وین تک

پروفیل های وین تک در کیفیت بالا دارای ویژگی های مثبت فراوانی است. در ادامه به طور کلی با این ویژگی ها آشنا می شویم.

 • عایق بودن در مقابل گرد و غبار
 • وجود امکان رگلاژ به سادگی
 • کاهش انواع آلودگی های صوتی
 • کاهش مصرف انرژی و کنترل هزینه ها
 • امکان بازیافت و دوستدار محیط زیست بودن
 • امکان نظافت آسان
 • قابلیت نصب توری پلیسه
 • استحکام و مقاومت بالا
 • حفظ کیفیت در برابر اشعه های خورشید
 • قابلیت نصب شیشه های چند جداره
 • امکان تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های جدید
 • امکان نصب انواع یراق آلات
 • مقاومت بالا در برابر نفوذ آب
برای خرید پنجره آکپا، اینجا کلیک کنید.

پروفیل ویستابست

پروفیل ویستابست با توجه به شرایط اقلیمی ایران ساخته شده و در تولید آن به سخت ترین شرایط آب و هوایی و اقلیمی در ایران توجه شده است.

این پروفیل اولین دارنده گواهینامه استاندارد رال است. پروفیل های ویستابست از نظر کیفیت و استاندارد، شرایط بسیار مطلوبی را دارند.

مقایسه پروفیل وین تک و ویستابستمقایسه پروفیل وین تک و ویستابست

برای مقایسه دو پروفیل وین تک و ویستابست، در ابتدا باید توجه داشته و بدانید که این پروفیل ها تنها یکی از اعضا و بخش های پنجره را تشکیل می دهند. و در نهایت آنچه بسیار اهمیت دارد و تعیین کننده خواهد بود کیفیت کلی پنجره است. یک پنجره شامل شیشه و یراق آلات نیز می شود و باید کیفیت آن ها را مورد نظر قرار داد.

از طرفی می توان گفت مهمترین تفاوت این دو پروفیل در قیمت آن ها است که پروفیل ویستابست، قیمت بالاتری نسبت به وین تک دارد.

برای درخواست نمایندگی پنجره درساوین اینجا کلیک کنید.

نکات مهم در پروفیل وین تک و ویستابست

در ادامه برای شما نکاتی که باید در انتخاب میان این دو پروفیل، در نظر بگیرید را بیان خواهیم کرد.

در صورتی قصد تهیه پروفیل برای پنجره و درب های کشویی ساختمان خود دارید بهتر است از پروفیل وین تک استفاده نمایید. این پروفیل از یراق آلات ساخت آلمان استفاده نموده و ضخامت و پهنای آن برای این نوع پنجره در مقایسه با برندهای دیگر بهتر است.

اگر پنجره شما در معرض گرما و تابش بسیار شدید نور خورشید است، بهتر است از پروفیل ویستابست که مقامت بالاتری در این زمینه دارد، استفاده نمایید.

در صورتیکه خواهان یک پنجره دوجداره خوب، با قیمت مناسب هستید بهترین انتخاب پروفیل وین تک خواهد بود. اما بهترین نوع پروفیل، پروفیل ویستابست است.

مشخصا قیمت پروفیل ویستابست بالاتر از وین تک بوده که این قیمت بیشتر، به دلیل کیفیت ساخت بالاتر آن است. اما وین تک نیز پنجره ای استاندارد و مناسب در اختیار شما قرار خواهد داد.

ویستابست و وین تک تنها برند هایی هستند که دارای استاندارد رال از کشور آلمان می باشند.

در یک پنجره دوجداره علاوه بر پروفیل انتخاب شده جنس شیشه و یراق آلات نیز مهم و تاثیرگذارند. این نکته را حتما مورد توجه قرار دهید.

در پایان

به طور کلی در انتخاب برند پروفیل مورد نظر برای هر ساختمانی علاوه بر ویژگی ها، کیفیت و استاندارد ها و همچنین سایر مسائل مربوط به یک شرکت سازنده پروفیل پنجره، باید به شرایط خود و نیاز های ساختمان و براورد های مالی نیز توجه نمود و با کنار هم قرار دادن این پارامترها دست به انتخاب دقیقی زد.

در این مقاله پروفیل وین تک و ویستابست را مورد مقایسه قرار دادیم و ویژگی های هر یک را برشمردیم. امیدواریم این مطالب شما را در انتخابی دقیق و مناسب یاری کند.

مقالات زیر را از دست ندهید:

جهت تماس کارشناسان فروش

مشاوره رایگان

پس از ثبت شماره خود نهایتا تا 24 ساعت آینده کاری با شما تماس میگیرم