آشنایی با درب و پنجره کشویی توکار

آشنایی با درب کشویی توکار

در حال حاضر درب های متنوعی از لحاظ ساختار و ویژگی ها و سبک باز و بسته شدن در بازار وجود دارد که پاسخگوی انواع نیازهای افراد است. در این مقاله قصد داریم با درب کشویی توکار آشنا شویم.

برای استعلام قیمت در و پنجره هافمن، اینجا کلیک کنید.

میتوان گفت درب کشویی توکار انتخابی مناسب و بسیار کاربردی برای ساختمان هایی با فضای داخلی محدود است.

درب کشویی توکار

درب های کشویی یکی از پراستفاده ترین انواع درب هستند که در فضاهای محدود بسیار کاربردی بوده و مورد استفاده قرار می گیرند. درب کشویی دیگر نیازی به فضای زیادی برای باز و بسته شدن ندارد.

درب کشویی با نام درب ریلی نیز معرفی می شود. کیفیت این نوع درب با شکل و راحتی حرکت آن بر روی ریل قابل تشخیص است. درب های کشویی که با کیفیت و استاندارد هایی بالا ساخته شده باشند، به دلیل رعایت شدن تناسبات به راحتی بر روی ریل حرکت می کنند.

درب کشویی توکار دارای همان ویژگی ها و ساختار اصلی درب های کشویی معمولی است و تنها تفاوت آن با نوع معمولی این درب ها در این بخش است که هنگام بستن لنگه کشویی درب این قسمت در یک فضای خالی بین دیوار قرار می گیرد. این ویژگی در طراحی داخلی بسیار کاربردی بوده و می تواند مانع از اشغال فضای بسیار زیادی شود. این نوع درب استفاده فراوانی در مکان هایی که با محدودیت فضا مواجه هستند دارد. همچنین از نظر ظاهری نیز چشم نواز و جذاب خواهند بود.

درب کشویی توکارویژگی های درب کشویی توکار

  • شکل ظاهری این درب ها بسیار مدرن و جذاب است. جذابیت این درب ها به گونه ای است که حتی در فضاهایی که محدودیت فیزیکی نیز ندارند مورد استفاده قرار می گیرد. و برای جداسازی فضاهای داخلی بسیار پرکاربرد است.
  • مزیت ویژه ای که مخصوص نوع توکار درب های کشویی است این است که دیوار موجود در این فضا نیز به راحتی قابل استفاده است که در نوع رو کار این امکان وجود ندارد. به این شکل درب کشویی توکار کمترین میزان فضای ممکن برای یک درب را اشغال می کند. با توجه به اینکه در حال حاضر اکثر افراد با مشکل کمبود فضا مواجه هستند این درب به نوعی بسیار خاص و کاربردی بدل می شود.
  • مهمترین مزیت درب کشویی این است که این درب‌ها فضای کمی به خود اختصاص می دهند. واضح و مشخص است که نداشتن لولا به شکل سنتی در درب‌های کشویی توکار، آن‌ها را برای فضاهای محدود تبدیل به گزینه ای مناسب و کاربردی نموده است. از همین جهت استفاده از این نوع درب‌ها در فضاهای کوچک بسیار پرکاربرد خواهد بود.
  • ویژگی مهم دیگر این نوع درب قابلیت طرح و رنگ متنوع در ساخت آن است که این تنوع می تواند بسیار جذاب باشد و محدودیت ها را کاهش دهد.
برای درخواست نمایندگی پنجره درساوین کلیک کنید.

انواع درب کشویی

درب کشویی خود دارای انواع مختلفی است. در ادامه با انواع آن آشنا خواهیم شد.

درب تک کشویی توکار

درب کشویی توکار یکی از جدیدترین و نوآورانه ترین سیستم های درب کشویی است. این نوع درب با سیستم ساده و دقیق و مقاوم خود تمام نیازهای استفاده کنندگان را برطرف می کند و گزینه بسیار مناسبی برای انتخاب است.

درب تک کشویی توکاردرب کشویی شیشه ای

برای ساخت درب کشویی می توان از متریال های متنوعی استفاده کرد. یکی از این متریال ها که می تواند بسیار جذاب باشد شیشه است. درب کشویی شیشه ای بیشتر در فضا های اداری و از این قبیل مورد استفاده قرار می گیرد. ویژگی های فیزیکی شیشه در ساخت این درب ها موجب می شود که قابلیت های دیگری نیز به این درب افزوده شود. و جذابیت و کاربرد آن در موارد خاص دوچندان می شود.

درب آکاردئونی کشویی

درب آکاردئونی دو ویژگی زیبایی و کارایی را به طور همزمان داراست. در صورتی که فضای مناسب برای درب توکار وجود نداشته باشد، استفاده از این درب بسیار درست تر و مناسب تر خواهد بود. باز و بسته کردن این درب ها بسیار ساده بوده و همچنین فضای کمی را اشغال می کند.

سخن پایانی

درب کشویی توکار انتخاب بسیار مناسبی برای ساختمان هایی است که با محدودیت فضایی مواجه هستند و یا قصد دارند دو فضای متفاوت را به طور موقتی از یکدیگر جدا کنند. در این مقاله با این نوع درب آشنا شدیم. امیدواریم این مطالب برای شما کاربردی و مفید بوده باشند.

مقالات زیر را از دست ندهید:

جهت تماس کارشناسان فروش

مشاوره رایگان

پس از ثبت شماره خود نهایتا تا 24 ساعت آینده کاری با شما تماس میگیرم