برچسب شیشه پنجره برای حفظ حریم خصوصی

برچسب شیشه پنجره برای حفظ حریم خصوصی

برای استفاده از برچسب شیشه پنجره بهتر است در ابتدا اطلاعاتی در این زمینه داشته باشید و ببینید نوعی که قصد خرید آن را دارید چقدر می تواند با جنس پنجره شما سازگار باشد.

برای درخواست نمایندگی پنجره درساوین اینجا کلیک کنید.

این برچسب ها اگر از جنس و کیفیت مناسبی نباشند ممکن است آسیب های بسیار جدی به شیشه پنجره وارد کنند و هزینه های بسیاری برای تعویض پنجره ایجاد نمایند. حتی لازم است انواع پنجره در ساختمان، از قاب های چوبی تا upvc را نیز بشناسید تا بدانید برای هر کدام از این پنجره ها چه نوع برچسب شیشه ای مناسب تر است.

بعضی از این برچسب های شیشه مات کن در اثر تابش نور خورشید دچار تغییر رنگ می شوند و اگر از نوعی باشند که دیگر قابل کندن نباشند مشکلات جدی ایجاد می کند، پس کسب اطلاعات کافی بسیار اهمیت دارد. در ادامه با ویژگی های برچسب شیشه پنجره آشنا خواهیم شد.

برچسب شیشه پنجره چیست؟

برچسب شیشه، لایه ای است که بر روی پنجره هایی که حریم خصوصی را دچار مشکل می کنند نصب می شود، تا فضایی خصوصی تر ایجاد شود. به کمک این برچسب‌ها فضای اتاق‌ها و فضاهایی که درب شیشه‌ای یا پنجره‌هایی که فضای عمومی دارند، از حریمی خصوصی بیشتری برخوردار هستند.

در حقیقت شیشه مات کن ها می توانند شکلی از پرده مجسوب شوند، که حس خصوصی بودن بیشتری را به فضای داخلی خانه تان می دهند و در عین حال که حریم خصوصی شما را حفظ می کنند، باعث می شوند تا بتوانید به میزان کافی از نور طبیعی روز هم بهره مند شوید. مزیت دیگر این برچسب ها این است که علاوه بر اینکه وظایف پرده را به جهت حفظ حریم انجام می دهد، از طرفی مانع عبور و حرکت هوا در فضا نمی شود.

برچسب های شیشه پنجرهکاربردهای مختلف برچسب شیشه پنجره

از کاربرد های مختلف برچسب شیشه پنجره این است که، علاوه بر ایجاد حریم خصوصی در هر فضایی که نیاز به حریم شخصی است، در زیباتر کردن نمای پنجره‌ها و درب‌های شیشه‌ای نیز تاثیر گذار و قابل استفاده است.

برای اطلاع دقیق از قیمت پنجره هافمن، کافیست اینجا کلیک کنید.

این برچسب ها به صورت متنوع در شکل های متفاوت موجود هستند و براساس طیف گسترده ای از سلایق طراحی شده اند. شما می‌توانید با انتخاب طرح و اندازه های مناسب فضای خود، مقداری تغییر در طراحی فضای داخلی مورد نظر خود به وجود آورید و به وسیله این برچسب‌ها ظاهری متفاوت در محیط مورد نظر خود ایجاد کنید. این نوع از برچسب‌ها قابلیت شست و شو دارند، در نتیجه سطح آن‌ها کدر نمی شود و به راحتی تمیز می شوند، به همین جهت در هر فضایی خصوصا حمام و هر فضایی که رطوبت بالایی دارند نیز می‌توان آن ها را مورد استفاده قرار داد.

برچسب شیشه پنجرهبرچسب های شیشه مات کن برای فضاهای با ابعاد کم که استفاده از پرده ها می تواند موجب بروز مشکلاتی شود، بسیار کاربردی است. در فضاهای کوچک در صورت استفاده از پرده فضا کوچک تر از آنچه که هست به نظر می رسد، شاید حتی باعث ایجاد مزاحت برای عبور و مرور نیز شود. اما استفاده از برچسب های شیشه مات کن موجب شده است تا این اتاق به راحتی از نور طبیعی روز نیز بهره مند ببرد.

در صورتیکه قصد دارید این شیشه مات کن ها را در فضاهای مختلف دیگری مانند اتاق کودک یا حتی یکی از پنجره های دفتر کارتان بچسبانید، این امکان وجود دارد که طرح های دلخواه و سفارشی خود را از طریق برخی شرکت ها که این امکان را دارند، تهیه نمایید.

در ادامه با برخی از فضاهایی که استفاده از برچسب شیشه پنجره در آن ها توصیه می شود آشنا می شویم:

  • دفتر کار یا اتاق کنفرانس با دیوارهای شیشه ای
  • درب شیشه‌ای پاسیو
  • جداسازی فضاهای داخلی خانه
  • حمام و دستشویی دارای پنجره و یا پارتیشن شیشه ای
برای خرید پنجره آکپا، اینجا کلیک کنید.

مراحل نصب برچسب شیشه

در ابتدا و پیش از شروع نصب، شیشه ها را به خوبی با مواد پاک کننده تمیز نمایید.

اطمینان حاصل نمایید که هیچ گونه گرد و خاکی روی آنها وجود نداشته باشد، چرا که پس از نصب این برچسب ها دیگر امکان این کار وجود نخواهد داشت.

بعد از تمیز کردن شیشه ها باید شیشه ها را اندازه گیری کنید و سپس برچسب های شیشه را به اندازه مدنظر برش دهید.
بهتر است برای نصب از فرد دیگری نیز کمک بگیرید تا به طور همزمان که شما آن ها را می چسبانید اسپری مخصوص تثبیت کننده را روی آن ها بزند.

در صورتیکه در قسمتی از برچسب های شیشه مات کن حباب ایجاد شد به هیچ عنوان آن ها را نکنید تا دوباره نصب کنید، به جای آن از یک کاتر استفاده نموده و سطح حباب را به آرامی برش دهید و هوای داخلش را خالی کنید، توجه کنید که این برش ها نباید خیلی مشخص باشند فقط در حدی که هوای داخل حباب خالی شود.

سخن پایانی

برچسب شیشه پنجره، از جهت حفظ حریم خصوصی و در عین حال عبور دادن بخشی از نور طبیعی از خود، امکان مناسبی را برای برخی فضاها ایجاد می کند. در حال حاضر این برچسب ها اکثرا در دفاتر و ادارات و همچنین محیط های مرطوب مورد استفاده قرار می گیرند.

در این مقاله با ویژگی های این برچسب ها آشنا شدیم. امیدواریم این مطالب شما را در جهت انتخابی بهتر یاری کند.

جهت تماس کارشناسان فروش

مشاوره رایگان

پس از ثبت شماره خود نهایتا تا 24 ساعت آینده کاری با شما تماس میگیرم