نرده شیشه ای ژولیت

نرده شیشه ای ژولیت

استفاده از شیشه در ساخت نرده می تواند بسیار جذاب و خاص باشد و در عین حال لازم است که ایمنی و استحکام لازم را داشته باشد. در این مقاله با نرده شیشه ای ژولیت آشنا خواهیم شد.

برای کسب اطلاع از قیمت در و پنجره هافمن، اینجا کلیک کنید.

نرده شیشه ای بسیار زیبا و جذاب است. ظاهر نرده شیشه ای خاص و مدرن است و در حال حاضر در بسیاری از ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

نرده شیشه ای ژولیت چیست؟

نرده شیشه ای ژولیت معمولا به عنوان حفاظ شیشه ای پنجره هایی با ابعاد بزرگ استفاده می شود و علاوه بر تامین زیبایی پنجره ها، سبب بالا بردن امنیت و امکان عبور حداکثری نور خواهد شد. نصب این محصول موجب تنوع در نمای بنا و کاستن یکنواختی آن می‌گردد. امروزه استفاده از نرده شیشه ای ژولیت با ظاهری شیک و مدرن بسیار ایده آل می‌باشند. طراحی ساده اما قوی این نرده به شما این امکان را می‌دهد یک حفاظ شیشه ای ایمن برای پنجره خود ایجاد کنید. جان پناه شیشه ای در اشکال و اندازه‌های مختلف موجود می‌باشد. این سیستم امنیت و زیبایی پنجره‌های ساختمان‌ها را تامین می‌کند. جهت ایجاد زیبایی بیشتر می‌توان پوشش آلومینیومی بر روی نرده نصب کرد و یا سیستم نورپردازی زیر شیشه قرار داد.

نرده شیشه ایویژگی های نرده شیشه ای

  • شما با نصب این نوع جان پناه در جلوی پنجره‌های های قدی خود یک حفاظ امنیتی کاملا استاندارد را خواهید داشت که ظرفیت باربری و شیشه‌ لمینت ان کاملا بر اساس استاندارد‌های امنیتی محاسبه و طراحی شده است.
برای درخواست نمایندگی پنجره درساوین اینجا کلیک کنید.
  • از جمله ویژگی‌های این نوع نرده می‌توان به تنوع اتصالات و حالت‌های مختلف نصب اشاره نمود، به عنوان مثال شما می‌توانید با توجه به مشخصات خاص پنجره‌های پروژه خود، اتصالات و مدل مناسب را انتخاب نمایید.
  • پروفیل‌ها و قطعات نگهدارنده در این محصول امکان ایجاد پوشش‌های مختلف رنگ طبق کدهای موردنظر شما را دارند و می‌توانید آنها را با کد رنگ پنجره‌ها و یا نما هماهنگ کنید و طبق کد رنگ نما و پنجره خود محصول موردنظر را دریافت نمایید.
  • شیشه‌های لمینت در مقابل ضربه دارای مقاومت کافی می‌باشند و حتی پس از شکستن هم فرو نمی‌ریزند و در محل خود قرار می‌گیرند و به شما امکان و زمان مورد نیاز جهت تعویض شیشه را می‌دهند.
  • شیشه لمینت بکار رفته، به دلیل سطح کاملا صاف و ارتفاع مناسب حداقل ۱۱۰ سانتی متر امنیت کامل را برای کودکان فراهم می‌آورد و امکان بالا رفتن و ایجاد خطر برای کودکان وجود ندارد.

کاربردهای نرده شیشه ای ژولیتکاربرد نرده شیشه ای ژولیت

این نوع نرده شیشه ای هنگامی که یک بالکن کامل در اختیار نداشته باشید بهترین گزینه می‌باشد از این سیستم می‌توان بهبود نمای ساختمان، شامل واحدها و مناطق مسکونی استفاده کرد. برای اطمینان از اینکه جان پناه شیشه ای به طور هماهنگ با محیط معماری خود ترکیب شود، می‌توان عناصر آلومینیوم را با رنگ الکترواستاتیک پودری پوشش داد. به عنوان مثال می‌توان رنگی متناسب با نما یا قاب پنجره انتخاب نمایید.

سخن پایانی

نرده شیشه ای ژولیت یکی از انواع بسیار پرکاربرد نرده شیشه ای است که مورد استفاده فراوانی به خصوص در فضاهای مدرن قرار می گیرد. در این مقاله به طور کامل با این نرده شیشه ای آشنا شدیم. امیدواریم این مطلب و نکات بیان شده برای شما مناسب و کاربردی بوده باشد.

مقالات زیر را از دست ندهید:

جهت تماس کارشناسان فروش

مشاوره رایگان

پس از ثبت شماره خود نهایتا تا 24 ساعت آینده کاری با شما تماس میگیرم